Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátom közölte...

A legjobb barátom közölte velem hogy más a legjobb barátja, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez elég nyafogásnak hangzik, külső szemmel biztos nem tűnik nagy problémának...de nincs sok barátom, és nagyon magányos vagyok sokszor...és igazából ennek a barátomnak rengetegszer volt szüksége rám, és mindig számíthatott rám...és most hogy egyszerűen csak úgy lecserél valakire akit ötödannyi ideje ismer....egyszerűen nem tudom feldolgozni...mit tegyek? Azóta nem beszéltem vele.... (én lány, ő fiú, és nincs köztünk szerelmi szál, én mást szeretek)
2013. febr. 27. 00:01
 1/1 *Gabriella válasza:
Majdnem teljesen ugyanez történt velem is, csak lánnyal. Még mindig jó barátok vagyunk. Azt javaslom, hogy próbáld meg felkelteni a figyelmét, hogy veled is nagyon jól el lehet szórakozni, és akkor van esélyed. Ha ez sem megy, akkor csak maradjatok simán barátok és TE keress új legjobb barátot.
2013. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!