Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm elárult!...

A legjobb barátnőm elárult! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap amikor a barátnőm nálunk volt, facebook-oztunk, véletlen megjegyezte a gép a jelszavát. Én másnap be szerettem volna lépni a facebook-omba, de véletlen a barátnőm facebook-jába léptem be, de én ezt először észre se vettem, rákattintottam az üzenetekre, és láttam hogy a legjobb barátnőm kibeszél egy másik csajjal. Olyanokat ír, hogy az én felvételim milyen rossz lett, közben majdnem maximális pontot értem el, valamint Lillát mondta a legjobb barátnőjének. A barátnőm azt mondta, hogy ezzel a lánnyal ( akivel kibeszélt), milyen rosszban van meg hogy, gyűlöli és egy b*dös ri*anc, kiszínezett történeteket írt le ennek a lánynak, és nekem azt mondta, hogy a lány írta le ezeket neki, közben a barátnőm irkált badarságokat, ha utálja miért ír neki szíveket, és miért beszéli ki, alázza le a sárga földig a legjobb barátnőjét? E engem nagyon elszomorított, hatalmasat csalódtam a legjobb barátnőmben!

Most mit tegyek, mondjam meg neki, hogy elolvastam amit ezzel a lánnyal levelezett! Tudom nem lett volna szabad elolvasnom, de csak így derült ki az igazság, hogy valójában miket is gondol rólam a legjobb barátnőm:( 2 órát végig sírtam ez miatt, hogy ilyet tehet a legjobb barátnő?! Ötletek?

13/KL


2013. febr. 26. 19:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne gyötörd magad... Azt ajánlom, hogy maradj vele beszélő viszonyban, ne legyél vele olyan közvetlen, de el ne áruld, hogy elolvastad az üzeneteit, mert akkor te leszel a hibás. Általában így van. Próbálj meg másokkal is barátkozni
2013. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, ezt fogom Tenni! :)
2013. febr. 26. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom elkéstem pár évet xd

De akkor ha irkál azzal a csajjal akkor miért mondod még a legjobb barátnődnek?

Amugy mi lett azóta? xd :3

2017. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!