Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha engem zsaroln...

Mit csinaljak ha engem zsarolnak lanyok mert bejon nekik a baratom?

Figyelt kérdés
Ha valahova megyunk a baratommal Adammal -akarcsak az utcara- mindig megbamuljak. Ez nem zavar mert tenyleg eleg bamulasra melto. De vannak olyan lanyok (sajnos kozelebbi ismerosok is) akik zsarolnak engem mert nem szakitok Adammal.Volt aki azt mondta hogy megver es kidob az utcara ha nem szakitok Adammal. Amikor egyszer megprobaltam elmondani anyukamnak az egyik odajott hogy beszelni akar velem. Megfenyegetett hogy megver ha elmondom. Ezert nem mondtam el senkinek. De nagyon felek ,mert Adammal 5 eve ismerjuk egymast ,4 eve vagyunk egyutt es jegyben jarunk. Nagyon szeretjuk egymast es eszunkbe sincs szakitani. Kerlek segitsetek!!!!

2013. febr. 27. 16:56
 1/8 rotterdami válasza:

Szerintem mondd el Adamnak, hogy mi a helyzet.

Amúgy meg tuti, hogy van olyan másik lány aki megfenyegeti az irigyeidet.

Pár olyan lánnyal beszélj akik a rosszakaróidat utálják.

Hidd el segítenek.

Vagy szerezz nekik pasit.

22f

2013. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. febr. 27. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd el anyukádnak feltétlenül
2013. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szolj a szüleidnek.Ha pedig elmondás közben hív az egyik zsaroló hagsúlyozom "NE" menj úgy hogy még nem mondtad el a szülőknek.Utána pedig majd megvédenek.
2013. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aaaakosaaaak válasza:

1.módszerm = mértnem szólsz adam-nak hogy beszélje meg velük hogy hagyjanak békén, és hogy adamot nem érdeklik.


2.módszer = egyébként meg a ha neked esnének jól verd agyon őket :D


3.módszer = kérd meg adam-ot hogy védjen meg


4.módszer(végső kétségbe esésben) = szólj a szüleidnek (pl : apádnak) hogy lépjen közbe.


engem egy köcsög gyerek fojtogatott és fenyegetett a suliban apám közbe lépett elkapta... oszt utána hozzám se mert szólni többé. (ez csak azért modtam el mert talán a te szüleid is közbe tudnának lépni)

2013. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aaaakosaaaak válasza:
(az 1.módszer végét bénán fogalmaztam)
2013. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Megmondom neki
2013. máj. 4. 09:37
 8/8 aaaakosaaaak válasza:
szívesen
2013. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!