Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyegetnek, zsarolnak. Mit...

Fenyegetnek, zsarolnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves voltam amikor egy barátnőmmel mutogattuk magunkat kamerában , mert pénzt ajánlott érte.... azóta 15 vagyok, nagyon megbántam , nagyon megváltoztam. én már ezt eltemettem magamban. az ember felvette és megvan neki cd-n most ilyen 3 év múlva kb. azzal zsarol ha nem megyek el vele és csinálom meg amit kér, felteszi a netre és elküldi az összes embernek aki a városomban lakik. És hogy nagyon profin fogja csinálni , hiába perelem be:S hazudik? MIT CISNÁLJAK?:'( segítsetek kérlek, és most azt egyszer a kritikákra nem vagyok kiváncsi:(
2008. júl. 31. 16:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a törvény bünteti. Azt is, hogy téged 11 évesen mutogatna a neten, és azt is, hogy zsarolnak. Tehát mindenféleképpen fel kéne jelentened!
2008. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
de nem tudom a nevét, semmit nem tudok :(
2008. júl. 31. 16:51
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen elérési címet nem tudsz (pl. e-mail-cím)? Gondolom feljelentésnél ki tudják deríteni, hogy ki lehet ő.
2008. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, ha tudsz valami elérhetőséget.
2008. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
egy e-mail cimet tudok, de azt is sztem csak kamubol csinálta
2008. júl. 31. 16:55
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fel kellene jelentened. Legalább a nevét tudd meg valahogy. Vagy azt, hogy hol lakik. Mert ha semmit sem tudsz, akkor nem tudnak miből kiindulni a rendőrök sem. Vagy ha tényleg felteszi netre, akkor is fel tudod jelenteni és akkor le is tudják nyomozni, hogy honnan tette fel és talán rá is találnak.
2008. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen elérhetőség vagy apróság, amit róla tudsz, az lehet, hogy tud segíteni! Két okból is büntethető az illető, van bizonyíték is (a video), szóval mindenféleképpen lenne valamiféle büntetés (akár börtön is).
2008. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :( ha ezt valaki meglátja.. nemtudom mit cisnálok magammall... Külföldön lehetne tanulni?
2008. júl. 31. 17:00
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez pedofília. Azt pedig igen komolyan büntetik és nyomozzák. Tehát mindenképp jelents fel. [Illetve mondd el a szülőknek!]
2008. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Vannak különböző szervezetek erre a célra, és kimehetsz akár 1 évre (nálunk ezt a suliban hirdették, és volt olyan is a gimiből, aki még korábban kiment az USA-ba). Szóval van lehetőség erre, igen. De nem hinném, hogy ez szükséges lenne. Ha felteszi valahová, már lebukna, szóval úgyis felkereshetik (hírekben is lehet ilyenekről hallani), vagy pedig ha tudod az oldal címét, akkor írsz az oldalnak e-mailben, hogy vegyék le az oldalról. De mindenféleképpen fordulj a rendőrökhöz! Egy ilyen ember ne maradjon már szabadlábon! :S
2008. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!