Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van! Mit csináljak?

Elegem van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen kiderült hogy az egyik fiu barátom szerelmes belém, ezt a barátnőmnek mondta és én is hallottam, hiszen ott álltam mellettük.De a barátnőm kihasználja ezt és a táblára firkálja hogy én + a srác egy szivecskébe. De ha én az ő volt barátjával cukkolnám úgy megsértődne hogy hajaj és ha egy tűt szúrnának bele felrobbanna!

de ha én sértődök meg ő áll még neki feljebb hogy "mivan megsértődtél?"

megkérdezte tőlem hogy "miért nem mondod már meg neki hogy nem és kopjon le és jól bevernék neki egyet!"


elegem van már ebből mit csináljak?

nem akarom a fiut megsérteni nameg kedves is meg minden de nem igazán...

De ha gyorsan nem mondom meg neki akkor a barátnőm még sokáig csesztetni fog!

És már néhány osztálytársam is ráált hogy azért irja fel a táblára mert ez az igazság!

DE NEM AZ!

Bocsi hosszú lett elnézést kérek érte de nem bírom már tovább!!

Köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit a barátnőd . Cukkold a pasijával és ha megsértődik még te álljál neki feljebb .


Ha a sráctól nem akarsz semmit akkor mond meg neki , hogy bírod , de nem szeretnél vele járni .

2013. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. febr. 25. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!