Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttál már valami misztikus,...

Láttál már valami misztikus, ismeretlen dolgot? Vagy történt veled valami fura?

Figyelt kérdés

pl.: láttál-e földönkívülit, vagy Loch Nesi szörnyet vagy sárkányt vagy történt-e valami fura dolog veled?


csak kíváncsiságból kérdem. de én nekem nem volt eddig különleges "élményem":)


2009. szept. 10. 22:23
 1/9 anonim válasza:
100%

tegnapelőtt eszembe jutott egy lány akivel öt éve nem találkoztam és kb. öt évig eszembe se jutott egyszer sem... arra gondoltam, hogy vajon mi van vele, helyes csaj volt meg ilyesmik. erre tegnap írt egy e-mailt, hogy megkérdezze mi van velem.

számomra ez hihetetlen, hogy öt év után pont akkor ír amikor nekem is eszembe jut:)

2009. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de jó:D örülök neki:)
2009. szept. 10. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egy barátnőmmel sétáltunk hazafelé nyáron este, pár éve történt, már sötét volt kb. 10 - 11 óra lehetett. Az égen láttunk haladni egy nagy fényes gömböt vagy korongot, a lényeg hogy alulról kör alakúnak látszódott, először lassabban ment, majd begyorsult és eltűnt a szemünk elől... Máig sincs fogalmam sem, hogy mi lehetett, valami természeti jelenség vagy UFO :)... de azt tudom, hogy akkor nem volt jó érzés.. furcsa volt olyasvalamit látni amit nem tudsz beazonosítani, nem tudod mi az... megingott az ember biztonság- és konfortérzete... nekem kellemetlen élmény volt, de azért izgalmas.
2009. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagynéném külföldön elment egy török jósnőhöz, ő azt mondta hogy nagyapám fog előbb elmenni, és ez így is történt. mutatott a jósnőnek képet édesanyámról és már annyiból megmondta kivel van együtt meg sok dolgot a kapcsolatról amit csak nagynéném tudott uh ez fura :S:S
2009. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már láttam Chuck Norrist, 8. csoda a világon.
2009. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D
2009. szept. 11. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sétálgattam a Duna parton a kutyámmal. Eléggé kihalt részen, ott rajtunk kívül ember nem nagyon jár, de azért sűrűn körbe szoktam nézni. Már jó, 10-15 perce egy helyben álltam, mert a kutyám egy békát próbált elkapni, és amikor oldalra néztem, tőlem kb. 5 méterre egy fickó üldögélt egy kidőlt fán, hó fehér ruhában. Én az evolúcióban hiszek, nem Istenben, de az nagyon furcsa volt. Úgy megijedtem, hogy egyből elhoztam a kutyát onnan, és haza mentünk. A Duna partnak annak a részére csak 1 út vezet, a házunk előtt. Estig kit voltam az udvaron, de a fickó nem jött el a partról. Nem tudom, hogy hogy került oda mellém, észre vettem volna abban a fehér ruhában, ha addig is ott lett volna, miközben a kutyát néztem, ahogy a békát üldözi, akkor sem tudott volna oda ülni, mert előttem kellett volna elsétálnia. Most is libabőrös lettem...
2009. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még tavaly történt velem Írországban.Ültem az asztalnál,velem szemben a lépcső.Könyököltem és lefelé néztem,valamin gondolkodtam.Aztán ahogy hirtelen nézek fel,látom hogy a lépcsőn egy fehér alak (mindene hófehér és szerintem nő volt)szaladt fel a lépcsőn.Azt hittem helyben infarktust kapok,alig mertem felmenni a szobámba mivel este volt.Nem a szemem csalt,így soha nem szokott,és főleg nem egy ilyen élesen kivehető futó női aakkal!
2009. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azta! :O
2009. szept. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!