Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember 3 évig szerelmes. Ez...

Az ember 3 évig szerelmes. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Múlthéten hallottam valahol, hogy az ember 3 évig szerelmes, utána a szerelem átalakul szeretetté. Mi a véleményetek/tapasztalatotok róla?:)
2013. febr. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hülyeség.
2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam! De ha nem is három, akkor is pár éven belül elmúlik!
2013. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez ostobaság,én is hallottam de ez nem igaz

az viszont igaz hogy a legtöbb esetben elmúlik,átalakul másfajta szeretetté,kötődéssé,tiszteleté,de szerintem fent lehet tartani a szerelme érzését,csak manapság nincs idejük az embereknek arra hogy frissen tartsák a kapcsolatot,ugyanazt adják a másiknak mint régen

2013. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, de inkább 6-7 évet mondanék. Utána kezd előjönni, hogy elmúlik a rózsaszín felhő, és meglátjuk a másik hibájait, amit eddig nem vettünk észre. Vagy nem igazán kívánjuk már a társunkat. Csak sokan életük végéig ezt az érzést keresik mint az első pár évbe, és ezért váltanak párt.

Így soha nem fogják az "igazit" megtalálni. Mert nem tart örökké, a vonzódás. Csak a szeretett, és a tisztelet.

2013. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 1,5 évet hallottam, és egyet is értek vele. Bár lehet, hogy ez inkább a fiatalabb korosztályra jellemző.
2013. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!