Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? (lent) Kérlek...

Miért van ez? (lent) Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy színésznő akinek 2 filmjét láttam eddig. Az elsőnek látott filmben nagyon odavoltam érte,gyönyörű meg minden és kerestem a színésznő nevét. Aztán most 2 napja láttam egy másik filmjét és abban is gyönyörű volt! Mindig az a színésznő jár a fejemben. 13 éves lány vagyok. A fiúkat szeretem. Ez olyan érzés,amit nem tudok leírni csak szeretem bámulni,"megismerni". Nem tudom miért van ez.. Lementettem róla 5 képet ami a filmbeli szerepében van. Lehet,hogy nekem csak a szerepe az ami nagyon tetszik?

2013. márc. 1. 13:47
 1/6 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy pélaképet keresel saját magad számára, és abban a színésznőben megfogott valami téged. Nem feltétlenül a szerepe, inkább a kisugárzása van rád hatással.
2013. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kisugárzás.. Én is nagyon sokszor voltam már így..:D Állandóan a képeit nézegettem, olvasgattam róla, csak körülötte forgott a világom..:) Nyugi, majd elmúlik.. Pár hét és találsz valaki újat:D
2013. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. márc. 4. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3 hét elteltével is ugyanaz van. :D
2013. márc. 21. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányok 13 évesen gyakran keverik a rajongást a szerelemmel! Emlékszem általánosban minden csaj a osztályomban a Tokyo Hotel banda énekesébe volt zúgva. Kifestett fiú, hát az se különb egy csajtól... :D

Úgy gondolom ennyi idősen te sem vagy még szerelmes, csak szimpatikus neked. Leszbikus még lehetsz, azt majd később fog kiderülni. :D

2013. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ne,Tokyo Hotel..?

Fújj. :D

Amúgy nekem ő példakép,tehát nem vagyok belé zúgva félre értés ne essék. :D

2013. márc. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!