Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi mondjak ennek a fiúnak?

Mi mondjak ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy fiúval, mondhatni jó barátok vagyunk, már ha ez lehetséges. Sosem gúnyolódok vele, erre ő elnevezett kalácsnak, mert kicsit kalácsképem van, de nem vagyok csúnya. hiába mondtam neki, hogy ne hívjon így, csak mosolyog. nem fél tőlem egyáltalán, pedig nem ártana :)

Kérdem én most a fiúkat, mit kéne neki mondani, hogy elmenjen ettől a kedve? Valami frappánsat ha lehet! Bírom meg minden, de mondtam, hogy ezt ne, mert amúgy minden másban rendes velem, de nem érti! Amúgy már felnőttek vagyunk!


2013. márc. 1. 21:47
 1/8 anonim válasza:
kalácsképű :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj ne kezd te is nagyon kérlek:D Inkább segíts nekem ezt megoldani:)
2013. márc. 1. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mit takar, hogy kalácsképű? Az meg milyen? Elvan csavarodva a fejed? Vagy úgy csavarodik mint egy fonott kalács?
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gelazso ***** válasza:

"Alter schützt von Dummheit nicht."


a mosolygástól vagy a gúnyoládástól menjen el a kedve?

beszélj vele komolyan és csak erröl.ha barát és komolyan vesz ....meg fogja érteni.

2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elcsavarodva, fonottkalács sem vagyok csak kicsit széles az arcom, lángos képem van na:D De nem olyan vészes, ez nem azt jelenti, hogy csúnya is vagyok, csak kicsit buktaképű:) De hiába beszélek vele komolyan, kinevet. Az lesz a vége, hogy legyen bármilyen rendes is velem, nem szólok hozzá :)
2013. márc. 1. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőtől menjen el a kedve! Ha rákényszerít akkor az erényét fogom cikizni ruhán keresztül persze:)
2013. márc. 1. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a lángost, jó sok tejföllel:)
2013. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Te ge*i! Kussoljá el me' földugok egy rúd szalámit a seggedbe!" Vagy valami ilyesmi beszólás észhez téríti talán:D
2013. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!