Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Maradjak vagy...

Mit tegyek? Maradjak vagy jöjjek haza Magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Fel eve költöztem Nemetorszagba, de elegem van az itteni emberekböl.Lekezelöen és bunkon bannak velem.Pedig beszelek nemetul, igaz nem teljesen folyekonyan.
2009. szept. 11. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed ott kint magad jól akkor szerintem gyere Magyarországra vissza.De itt nincs sok állás lehetőség.
2009. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nem valami fényes a helyzet ha én melóznék kint még tűrném addig hogy összejöjjön egy kis lóvé,de ha már nem megy akkor gyere a hazád a családod a barátaid várnak.
2009. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk jogos, nekem Németország lenne az utolsó hely, ahová mennék. Jó, utolsó előtti, de Magyarország eleve fent sincs a listán még turistaként se, nemhogy élni. :)

Ne csinálj hülyeséget, menj tovább Hollandiába.

Persze ha akarsz valamit kezdeni az életeddel.

2009. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy hazagyere, sőt menj még messzebb! Fuss!
2009. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne gyere haza... mi lenne ha angliába, usába elmennél? vagy ausztria ha nem beszélsz magyarul? én már utálok itt élni, amint lehet megyek el innen
2009. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!