Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Értelmes segítő válasz végre?

Értelmes segítő válasz végre?

Figyelt kérdés

Közmunkaprogramról szeretnék érdeklődni,tudom,hogy a kategória nem jó,de a megfelelő kategóriában szerintem évek múlva se fog válasz érkezni,annyira elhagyatott.


Szóval,szegről végről ismerős révén bejutottam közmunkaprogramra (egy érettségim van).

Böngésztem, a netet,ránéztem a városom oldalára is,de igazából semmi info nincs róla,hogy mennyi ideig fog tartani ez a közmunka,szeptembertől viszont szeretnék visszaülni az iskolapadba szakmát tanulni.


Nem tudja itt véletlenül valaki,hogy a 2013 márciusában induló közmunkák mennyi ideig,és milyen órában fognak zajlani(munkaóra)?


A másik az,hogy ahogy utána olvastam,ott is bizony iskolázottságtól függő lesz a bérezés,az alap az 47ezer Ft tisztán,de ha valakinek középfokú,illetve szakmai végzettsége van,akkor 63 ezer Ft tisztán.ű

Az érettségim az középfokúnak számít?


2013. márc. 2. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!