Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A minap sietségem okán gyorsha...

A minap sietségem okán gyorshajtáson kaptak a rendőrök és 15 ezres helyszíni bírságot kaptam. A csekk befizetés utána várható még valami levél, amit küldenek vagy ezzel végleg le lesz zárva az ügy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még szerencsés vagy, minekünk 30ezres csekk jött, befizettük és annyi. Már 1 éve volt ez semmi nem jött.
2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Befizeted és annyi. Részvétem sorstárs, üdv a klubban :)
2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón megúsztad, Irigyellek!!!
2012. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista. Hogy lehet ekkora szerencséd, hogy csak ennyire vágtak meg?
2012. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, úgy tudtam, hogy 30 ezres a legkisebb gyorshajtási bírság. Én is ilyet szereztem már 3-at. Bár nem helyszínit. Viszont sokszor állított meg rendőr gyorshajtás miatt, volt mikor 110-el 50 helyett. De nem tudtak megbüntetni, nem volt bizonyítékuk. Szerintem téged átvertek. Elkérted a gyorshajtásról készült fotót, vagy bármi bizonyítékot? Az van, hogy cseszteti őket a főnök, ha bizonyos mennyiségű összegű bírságot nem szabnak ki. Azt gondolom kérdező ennek estél áldozatul.
2012. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefényképezik, majd utánamennek, akkor létezik a helyszíni bírság.
2012. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elvileg nem is gyorshajtásért, hanem mert szabálytalanul előztem (,de az is azért mert siettem) Lekanyarodósávból vágtam egy kamionos elé, mert eső volt és olyan lassan ment, hogy nembírtam ki. Nem fotóztak, hanem ketten voltak egy civil kocsival és így azt meg nem vettem észre. Am rendesek, elnézőbbek voltak, azzal hogy 100zal mentem 90 helyett.
2012. nov. 5. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, értem, az más.
2012. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akinek a későbbiekben, kell segítség írjon privátba nyugodtan! Nem muszáj pénzelni a rendőrséget.
2012. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszont jó lenne szabályosan közlekedni, ha sietünk, ha nem.

Esetleg azok is sietnének, akik órákig várják, hpogy megtisztítsák a roncsoktól az utat.

2012. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!