Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lekoptatni akart, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Htj0ker kérdése:

Lekoptatni akart, vagy csak féltékennyé tenni hogy megtudja mennyire fontos nekem? Többi lent

Figyelt kérdés

Már körülbelül 2 hete beszélgetek a lánnya nekem a ő be van jelölve közeli ismerősnek ezért hogy miket oszt meg facen stb. beszélünk beszélünk hirtelen xy már nem egyedülálló hanem kapcsolatban van közvetlenül ezután kb 10 perccel megoszt egy képet azzal hogy mindig küzdj, és SOHA ne add fel!;)

ma megint megnéztem az értesítést hogy kapcsolatban van-e

és az oldal nem található szóval kitörölte na most vagy féltékennyé akar tenni és azt akarja hogy jobban hajtsak

vagy csak leakart koptatni.Szerintetek? eddig szerintem nagyon úgy viselkedett mint akinek bejövök...



2012. dec. 8. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki engem ilyen szánalom húzással féltékennyé akarna tenni, abban a pillanatban felejtős kategóriába kerülne:D:D Mással szórakozzon, de lehet öreg vagyok én már:D 24F
2012. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem túlspilázod az egészet.
2012. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor logikus ember.

Az előbb írtad le!

2012. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát ez már nekem is picit túl van spilázva de kinézném a csajból amúgy 14/F vagyok :d éés én is a felejtős kategóriába tettem először de amikor megláttam hogy kitörölte háát nagyon össze vagyok zavarodva
2012. dec. 8. 22:29
 5/14 A kérdező kommentje:
az előbb írtam le... jól van de kettő választást írtam te melyikre célzol?
2012. dec. 8. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért minden a facebook körül forog? Beszéljél vele SZEMÉLYESEN!
2012. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
most beteg voltam ezért nem tudtunk személyesen beszélni...de a kérdésemre adjatok már választ légyszíves.
2012. dec. 8. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát honnan tudjuk, hogy mit akart? Nem látunk a fejébe. De ha belegondolsz bármelyik eset áll is fenn, a csaj gáz mindenképpen.Én másik csaj után néznék:D van belőlük elég:D:D 24F
2012. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
van rajta kívül is egy pár akikkel össze tudnék jönni de ő más :/ fú de nyálas ez a szöveg de akkor is...szerintem holnap beszélek vele
2012. dec. 8. 22:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen annyit.Ne éld bele magad.Várd ki mi lesz a dolog vége!Két hét nem olyan sok,hogy féltékenykedjetek.
2012. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!