Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a drogosok...

Miért van az, hogy a drogosok igy összetartanak?

Figyelt kérdés
Többször megfigyltem màr,hogyha van egy tàrsasàg aki drogozik(legyen szó akármilyen drogrol) eléggé összetartanak,tök mindegy hogyha valamelyikük nem ismerte a másikat de ha egy alkalommal is velük cuccozik onnantól kezdve már közéjük tartozik..Ha baj van mellette vannak és nem csak szimplàn.akkor mikor összeugranak pàr óràra,hogy jól érezzék magukat..Mindig együtt lógnak.stb.Hogy van ez? Vagy csak a drog tartja össze őket?
2013. márc. 6. 04:25
 1/3 Presy válasza:
Szerintem rosszul értelmezed a drogokat. Vannak akik néha elszivnak egy két füves cigit és összeröffenek meg vannak olyan drogosok kik aluljárókba kunyerálnak csak hogy meglegyen a napi csuzlira való ? Ha már össze tartásra vársz keress vmi hobbyt és ott lesznek haverok.
2013. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hahahahaha:DDDD vicces olvasni is :DDD a drogosok egyáltalán nem tartanak úgy össze mint látni. a drogosok a föld legönzőbb emberei és talán azért tartanak a másikkal mert 1, anyagi hasznuk van belőlük 2, nem szeretnek egyedül lenni és minden könnyebb ha van mellettük valaki. de ez személytől független ha esetleg a mellettük lévő személy megdöglik nem az lesz a probléma hogy jajj szegény meghalt hanem hogy jajj szegény én egyedül leszek.

üdv: egy leállt drogfüggő.

(azért megjegyzem vannak eltérő esetek én itt leginkább saját tapasztalatomból beszélek és én utcai vénás szerhasználóból áltam fel és azon a szinten mindenki ilyen. a füveseknél persze lehet valami tökmás nemtudom az én személyiségem ez és ez vezetett a drogokhoz amúgy is.)

2013. máj. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A drogos pont,hogy nem tartanak ossze.Egyiket se erdekli,hogy mi van a masikkal,csak az,hogy minden aron meglegyen neki a cucc.Az,hogy egyutt vannak allandoan nem azt jelenti,hogy ok segitenek is egymason,ha gaz van,hanem azt,hogy egymas huzzak le,es mert egyedul betepni nem valami jo dolog;)
2013. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!