Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most írattam REZIA fogamzásgát...

Most írattam REZIA fogamzásgátlót. Van valakinek tapasztalata? Esetleg súlygyarapodás? És most kell 7 nap szünetet tartani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még csak 3 hete szedem, úgyhogy túl sok tapasztalatom nincs vele, de azért válaszolok. Hízni eddig nem híztam, az étvágyam is ugyanolyan, mint előtte. Én másik gyógyszerről váltottam Reziára, most barnás pecsételős vérzésem van, de ez gyógyszerváltásnál normális. Ennél a bogyónál nem kell szünetet hagyni, 24 fehér + 4 zöld bogyó van egy levélen. A fehérekben van hatóanyag, a zöldek placebo-k, felteszem azért vannak, hogy megszokd, hogy minden nap kell bevenni gyógyszert. A vérzésnek a második-harmadik zöld bogyós napon kell elvileg megjönnie, de ha nem jön meg, akkor is el kell kezdeni az új levelet (a fehérekkel).
2013. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már egy ideje szedem, és szerintem nagyon jó. Nekem semmit nem változtatott meg, minden maradt a régi :) És szerintem jó, hogy nem kell szünetet tartani!
2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!