Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok, hogyan fogyhatok...

Kövér vagyok, hogyan fogyhatok le? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 57 kiló, 157 cm (lány vagyok). Lehet, hogy elsőnek nem tűnik soknak, de ha tükörbe nézek akkor látszik rajtam, hájas vagyok és az osztályban szinte mindig beszólnak, meg egészen gyerekesen csúfolnak. Hiába, a visszaszólás nem tartja őket vissza, és ez végigkísérte az egész eddigi életemet. Tesiórán sem teljesítek valami jól... Három éve lefogytam 10 kilót, akkor 156 cm voltam és 60 kg. Meg akarom állítani ezt a rohamos súlygyarapodást mielőtt megint 60 kiló leszek!!!

Kérlek, segítsetek, mostmár nem eszek édességeket, és elkezdtem mozogni is! Valami plusz a hatásosabb eredményért?



2013. jan. 2. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Naponta 5x6x KIS adagokat enni (így nem lassul le az anyagcseréd), sok hús, zöldség, gyümölcs, lassan felszívódó szénhidrátok és telítetlen zsírsavak.
2013. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom azt is. :-)
2013. jan. 2. 17:51
 3/9 anonim válasza:

Ma ezt a városi legendát, vagy igaz történetet ajánljuk nektek. Mindegy is mi, mindenesetre csodaszép.


"Egy edzőterem bejáratánál egy nagyon vékony és egy szép nő képe fogadta a látogatókat a következő felirattal: “Ezen a nyáron mi akarsz lenni, sellő vagy bálna”?


Egy ismeretlen nő így válaszolt a kérdésre:


“Kedves emberek, a bálnákat folyton körülveszik a barátaik (delfinek, fókák, kíváncsi emberek), szexuálisan aktívak és nagy szeretetben nevelik fel az utódaikat.

Rettenetesen jókat szórakoznak a delfinekkel és sok rákot esznek. Egész nap úszkálnak és olyan fantasztikus helyekre is eljutnak, mint Patagónia, a Barents-tenger vagy Polinézia korallzátonyai.

Nagyon szép a hangjuk, még cd-ken is szerepelnek. Lenyűgözőek. Sokan szeretik őket, és rengeteg rajongójuk van.


Sellők nem léteznek


Ha léteznének, kettős személyiségük miatt terápiára kellene járniuk: nő vagy hal?

Nem lenne szexuális életük, sem gyerekeik.

Gyönyörűek lennének, de ugyanakkor magányosak és szomorúak.

És mégis ki akar olyan barátnőt, akinek mindig hal szaga van?


Kétség kívül inkább bálna lennék.


Amikor a média folyton azt sulykolja belénk, hogy csak vékonyan lehetünk szépek, én inkább fagyizom a gyerekeimmel, együtt vacsorázom a férjemmel, együtt eszem, iszom és szórakozom a barátaimmal.

Mi nők azért hízunk, mert annyi bölcsességet és tudást gyűjtünk magunkban, hogy az már nem fér el a fejünkben, és ezért kénytelenek vagyunk mindenfelé a testünkben is elraktározni.

Nem kövérek vagyunk, hanem remekbe formáltak.

Ahányszor az idomaimat látom a tükörben, mindig megállapítom: “Milyen lenyűgöző is vagyok..”."


Ne hallgass a médiára! Mindenki úgy szép, ahogy természetes. A gyémánt is csiszolatlanul a legszebb és legdrágább!

2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj a fenébe most osztogatja facebookon mindenki ezt....
2013. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Második: erre most nem is tudok mit mondani... olyan igaz.

Harmadik: nem vagyok facebookp*csa, és még csak nem is magamat sajnáltatom

2013. jan. 4. 14:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Harmadik: ja, és bocs ha véletlenül nem nekem írtad volna :)
2013. jan. 4. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
A te korodban semmiféle fogyókúra nem ajánlott. Csupán annyit tegyél meg, hogy csökkentsd valamivel a bevitt mennyiséget és fokozd a napi mozgást. A te korodban ez szépen hatni fog. (Azért az édességekről mondj le!)
2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia.Ennyi idősen velem is ez volt.És nagyon zavart.Én neki álltam futni esténként.És este ne egyél sokat.Most 27-évesen vékonyabb vagyok mint kellene(legalábbis sokak szerint) de nekem ez így tetszik.Pedig rengeteget eszem és nem is fogyózom.Bár szerintem alkati kérdés is.Ha a családodban kicsit testesebbek akkor nem biztos hogy sokat tudsz fogyni,vagy visszajön.Ebben a korban még egy csomót fogsz változni.Másokkal pedig ne foglalkozz.És legyen több önbizalmad,mert akkor majd nem piszkálnak annyit.Mert igazából nem azért csúfolnak,hanem mert tudják veled meg lehet tenni.
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM VAGY KÖVÉR!!!
2013. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!