Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani? (bovebbe...

Hogy lehet megoldani? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Tehat van 2 videokartyaja a laptopomnak az egyik intel hd graphics 4000 es a masik nvidia geforce gt 630m.Eszrevettem hogy nem birja videokartya a jatekokat vagyis h nagyon akadozik (nem a proci a baja )(i5 je van) es olvastam egy oldalon hogy be kell menni az NVIDIA CONTROL PANELBA es ott be kell allitani hogy az NVIDIA legyen az alap videokartya. MIndent bealitottam es mikor bemenjek a jatekba nem megy csak a hang. Valami megoldas erre?

2013. márc. 8. 13:51
 1/1 anonim válasza:
Nekem is Intel HD Grpahics integrált GPU van a laptopomban B980-as 2,4 GHz-es procival, de fut, nem is akadozik, bár igaz, a grafika majdnem a legalacsonyabbra van lehúzva...
2013. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!