Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan vagytok akik inkább a...

Sokan vagytok akik inkább a magány miatt neteznek, mint amiatt, hogy érdekelne is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
wut?
2013. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?????
2013. márc. 11. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért netezek hogy tejen az idő.
2013. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, legtöbbször emiatt ülök itt.Most is pl.

Te is így vagy, kedves kérdező?

2013. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát így! Olyan jó volt még mikor nem voltam magányos, akkor alig néztem a gép felé. Igaz most sem vagyok itt sokat, mert nem bírok, csak kínomban vagyok mégis itt. Most sem itt lennék, ha más lenne a helyzet :'(
2013. márc. 11. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem.Bár ha jó idő lesz, más lesz egy kicsit a helyzet, mert el tudok menni biciklizni meg futni, csak most nincs még túl jó idő, meg földes úton szeretek menni, az pedig most sár, nem föld:S

De a biciklizés is kb. 2-3 órát vesz el az időmből.Legalább mostanában a péntek és szombat esték nem úgy telnek, hogy itthon ülük egyedül a szobámban, hanem elmegyek egy kocsmába osztálytársaimmal és beszélgetünkmeg iszunk, mértékkel.

De azárt jó lenne egy lány barát, akivel el tudok menni csak úgy sétálgatni mondjuk egy nyár estén meg úgy random időközönként, ha mindketten ráérünk.

2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, legalább már a napocska fog sütni! Én is így jobban el tudok menni a barátokkal, de akkor is nagyrészt egyedül vagyok. Nem vagyok én depis, meg nem szeretem magam sajnáltatni,de már csöppedt kezd elegem lenni mindenből, de nem is érdekel már, nem is idegesítem magam ezen, majd lesz valami, olyan még sosem volt, hogy nem volt sehogy.
2013. márc. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!