Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem, hogy ne...

Mit kellene tennem, hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve, hogy külföldre kerültem. Egy családi vállalkozásnak vagyok az alkalmazottja. Itt lakok velük egy meglehetősen elszigetelt hegyvidéki községben. Sokat dolgozom, elég megterhelő, fizikailag és mentálisan egyaránt. Elég szigorúak velem, nem szabad hibáznom. Bizalmatlanok, lehet érezni, hiszen csak egy külföldi vagyok. Szerencsére van egy korombeli lányuk, aki ha néha itthon van, segít nekem sokmindenben. Ő legalább kedvel engem. Eddig jól álltam a sarat, az ünnepek alatt is maradtam, mert szükségem van a pénzre.

A gond az, hogy iszonyatosan egyedül érzem magam. Munka után a szobában a négy fal között. Hiányoznak a barátok, vagy valaki, akivel beszélgetni tudnék, menni valahova stb. Itt nincs senkim, emiatt kezdek depressziós lenni. Nem tudom, hogyan kellene megbírkózni ezekkel a gondolatokkal... vagy milyen elfoglaltságot kéne kitalálnom, ami kikapcsol egy kicsit.



2013. febr. 15. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
olvass!
2013. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos lenne Neked most egy társasági hobbi. Hm... nem is tudom. A környéken nincsenek valamilyen klubok, tanfolyamok, vagy valamilyen sportolási lehetőség?
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!