Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MondoCon-ról mondanátok...

MondoCon-ról mondanátok fontos dolgokat, és válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Első Conomra készülök és nagy eséllyel cosplayben megyek... azt akarom megtudni, hogy egy jegy mind a két napra szól, vagy külön-külön kell venni az adott napra? Oda már készen, cosplayben kell menni, vagy van ott valami öltözőfülke?! Egyéb jó tanács? :) mi az amit mindenképpen kell/érdemes vinni, és mit nem?

14/L



2013. márc. 12. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:
ja igen, és még annyi, hogy ha mind a két napra sikerülne eljutnom (messzire lakok Bp.-től) akkor cink lenne ugyanabban a cosplayben menni? Inkább csak az egyik nap menjek úgy és a másik nap meg civilben? vagy nem is baj?
2013. márc. 12. 16:45
 2/2 waland válasza:
Ne aggód túl a dolgot, nem ilyen véresen komoly dolgok ezek :). Ha elővételben veszel jegyet, akkor van külön mindkét napra, és van 2 napos is, ha csak ott veszed meg, akkor (legalábbis mikor utoljára voltam) csak külön tudsz venni napijegyet. Öltöző van, nem kell 300kM-t utazni cosplayben, kivéve, ha szereted látni a megdöbbent arcokat :). Az, hogy egyik nap civilben vagy, máskor meg cosplayben, az a te saját döntésed, persze hogy nem ciki. Életemben nem cosplayeztem, akkor most én is ciki vagyok :)? (trolloknak: nem kell megválaszolni, tudom mire gondoltok) A lényeg az, hogy érezd magad jól, a többi nem számít.
2013. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!