Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy fotósorozat...

Mennyibe kerül egy fotósorozat, ha a barátnőmmel szeretném?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyibe kerül, még soha nem voltam ilyen helyen, és a barátnőm sem. Ajándéknak tervezem, ha úgy van. És ott milyen szolgáltatást nyújtanak? Mit adnak ott? Ott adnak ruhát, sminkelnek, hajat is csinálnak? És hogy zajlik? Előre is köszi, fontos lenne!

2013. márc. 12. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A fotográfustól és az igényeidtől függ. Nyilván kapcsolatban van sminkessel, fodrásszal, esetleg stylisttal aki ilyesmivel foglalkozik, így ezek megoldhatóak, de ruhát szerintem biztosan nem adnak. Az ár függ attól, hogy műtermi vagy kültéri képeket szeretnél, mennyit, milyen formában, hány helyszínen és egy magát Facebookon fotósnak nevező illetőt keresel-e meg vele, vagy egy professzionális fotográfust profi eszközökkel, tapasztalattal, megfelelő szakmai portfolioval. Ezektől függően 10E Ft és kb. 150E Ft között lesz az ajánlat végösszege.


Én például amennyiben elkerülhető nem fotózom műteremben, nem szeretek, az érzelmeket szerintem vétek egyszerű műtermi hátterek elé bezsúfolni, portréimat a természetben, tavasszal a zöldellő erdőben, vagy nyáron az aranysárga búzamezőn esetleg napraforgók között, vagy a városban exkluzívabb helyszíneken készítem, hogy csak néhányat említsek a határtalan lehetőségek közül.


Remélem segítettem!

Szép napot!

2013. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na hát nem is a legprofibbra gondoltam, hanem amit ki is tudok fizetni 13 évesen.. De azért nem is olyat szeretnék, ami egy kis amatőr fotós. ÉÉs az árak hogy változnak? hogy drágább? műteremben (ami annyira nem tetszik, de ott is készülnek szép képek) vagy egy kültéri? Köszi a választ!:)
2013. márc. 13. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ár valószínűleg nem attól függ, hogy kültéren vagy beltéren készülnek a képek, de reálisan számolva egy 50-60ezer forintot nyugodtan számolhatsz kb. Pontosabbat akkor tudsz ha kérsz árajánlatot néhány fotográfustól. Ha megírod, hovavalósi vagy akkor tudok segíteni, hogy kit érdemes megkeresni.
2013. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!