Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van valaki, aki...

Rajtam kívül van valaki, aki egyedül van suliba?

Figyelt kérdés
30 fős az osztályom, de nem valami jól jövök ki velük.:| egy barátnőm van, akit imádok, de nagyon lebetegedett és valahogy ki kell bírnom egyedül ezt a pár napot. Nagyon magányosnak érzem magam.:| Sajnos gátlásos vagyok, mert rossz múltam van és falakat zártam magam köré. Mindig próbálom elrejteni és kedves lenni, de valamiért lekezelően viselkednek velem.Ha Én vagyok egyedül az nem érdekel senkit, de ha fordítva van akkor mindenki engem talál meg hirtelen.Múltkor csapatokba kellett dolgozni, és egy hozzám hasonló helyzetű osztálytársamhoz oda mentem, hogy felvidítsam.Szegényt sajnáltam, hogy magányosan üldögél, szerintem korrekt volt, hogy áthívtam hozzánk.:) de ezt viszonzásul sosem kaptam vissza senkitől, nem értem miért próbálkozom. ._. Mit lehet csinálni szünetekben? és mit tegyek, hogy ne érezzem magam ilyen rosszul? Ha rá gondolok, hogy holnap is be kell mennem rám jön a sírógörcs.
2013. márc. 12. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemérzem magam egyedül csak feszengek és nem birok lazítani.
2013. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazi barátaim nekem sincsenek a suliban, csak amolyan felszínes haverkodások.És bár el tudok velük beszélgetni szünetekben, mégsincs az az érzés, hogy tartozok valahova.Mármint hogy ilyen baráti körökhöz.


És sajnos az emberek önzők, ez egy ilyen elcseszett világ.


Szünetekben lehet mondjuk enni, mobilon játszani, tanulni, meg ugye beszélgetni, csak most ahogy olvasom, neked nincs kivel.

Már csak 2 napot kell kibírnod, szerintem jövő hétre meggyógyul a barátnőd:)


Azt sajnos nem tudom, hogy miként lehetne jobb:S

Gondolj arra, hogy hamarosan meggyógyul és újra ott lesz veled:) Vagy próbálj meg valakihez odamenni, aki szintén egyedül üldögél és beszélgessetek.Lehet, hogy máskor nem fog hozzád odamenni, de addig is elfoglalod magad.

2013. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!