Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoltok hozzá? ( cigány...

Mit szoltok hozzá? ( cigány kérdés )

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm aki cigány ( így írom mert ö ìgy szereti ) és a fiát nem hajlandó abba az iskolába íratni ahol csak cigányok vanak, mert azt mondja fél hogy megverik, és rossz lesz.

Ez így még rendben is volna, de tudom hogy GYÜLÖLI a magyarokat.

És azt is tudom hogy szándékosan árt is olyan magyaroknak akivel kapcsolatba kerül.

Ha ilyen gyülölni való a magyar a gyerekét mért nem meri a cigány iskolába íratni??

Mi lesz ennek a vége?



2013. márc. 14. 17:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Még hozzá teném tapasztalatból, hogy az én családom nem tanított cigány gyülölettre, ha jöttek is hozzám nem volt semmi jelzö szüleim felöl, és magyar barátaimnál se tapasztaltam ilyet, ellenbe a cigányságal na ök tényleg magyar gyülölettre tanítják gyermekeiket. És mégegyszer ìrom ez 20 éves tapasztalatt ehez nincs mit füzni.
2013. ápr. 30. 20:04
 22/23 anonim ***** válasza:

Na jó, én azt hiszem, nem vitatkozom tovább, mert teljesen felesleges. Ismered a mondást: széllel szemben nem pisálunk.

Most mondhatnám, hogy engem soha senki nem tanított arra, hogy gyűlöljem a magyarokat, sem az ismerőseim körében nincs ilyen. Egyébként nem láttam még cigányt olyan pólóban, amelyen fennen hirdeti, hogy a cigányokon kívül mindenki aljadék, de a magyarok körében ez most elég nagy divat lett. És hiába ismersz te 100 cigánytelepet is, mert én személyesen, emberileg ismerek rengeteg cigányt, konkrétan a saját közvetlen rokonaim is cigányok. Soha egyik szájából sem hallottam azt, hogy arra nevelte volna a gyerekét, hogy utálja a magyarokat. Sőt azt sem hallottam egy-két esettől eltekintve, hogy a magyarokat utálnák. A fajgyűlölőket, azokat igen. De már elnézést kérek: amikor a csapból is az folyik, hogy milyen király volt Adolf Hitler, meg hogy az összes cigányt ki kéne irtani, akkor erre mit kéne mondanunk? Netán tapsikolnunk kéne? Ti általánosíthattok, mi nem?

A drogosokra pedig senki nem mondta, hogy sajnáld őket, csak a dolgok miértjére próbáltam rávilágítani. És ha azt gondolod, hogy csak a cigányok drogoznak, borzasztóan tévedsz.


Na mindegy, szerintem ez egy meddő vita, úgyhogy nem kívánok többet hozzászólni a témához.

2013. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Amikor azt montam hogy ismerek vagy 50 cigány telepet te mire gondoltál hogy emberileg nem ismerek senkit? Elárulom nem csak azt tudom hogy hol található 50 cigány telep hanem az 50 telepen bellül is ismerek emberileg majdnem mindenkit.

Nem tudom te hol élhetsz ahol nem tanítják a magyar gyülölettet, de hogy nem Mo-n van az is biztos, mondtam hogy 20 évi tapasztalattból beszélek, jártam az országot, igen cigányokal és sokat szállásoltunk cigányoknál hidd el nem a levegöbe beszélek.

Ti cigányok haragszotok ha valakin olyan poló van amin magyar térkép van vagyha rá van írva hogy magyar vagyok, de láttam már bünözö és rasszista cigányokon olyan polót hogy: cigány vagyok nem bünözö.

Pedig én tudom hogy bünözök és mások is tudják akor ez mi?

2013. máj. 1. 07:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!