Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok fehér fiú+ cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok fehér fiú+ cigány csaj?

Figyelt kérdés

Egészen idáig én sem tudtam elképzelni meg nem is kedvelem őket, de most....bizonytalan vagyok

Teljesen tanácstalan, az eszem azt mondja Nem, másik részem meg, hogy miért ne?



2012. nov. 23. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha tetszik, miért ne?:)
2012. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg a családját is:D

Ha az is rendben van és a csaj se úgy viselkedik mint a fajtársai 90%-a akkor esetleg.

2012. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Holdfiú ***** válasza:
79%

ha biológiai szempontból nézzük a dolgot és lefekszel egy roma lánnyal 3 kimenetele van.

1. terhes lesz mert hatékonyabbak rá hiába óvszer vagy bármi

2. elkezd csicskáztatni ha nem tetszik megverettett téged családjával ismerősével

3. annyira elundorodsz a szextől hogy inkább homokos leszel

2012. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát a családját nem ismerem....

Az biztos, h nem a gazdagabb fajtából való, de ez engem nem érdekel /nem szakadt meg ilyenek/

Csak az a baj, h túlságosan szép...meg aranyos :S És így nem tudok mit tenni úgy érzem...:/

2012. nov. 23. 19:08
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ismered a mondást.. "A cigánypina melegebb" :D
2012. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
a cigánypina tényleg jó. ha tényleg szép akkor simán összejönnék. de a családját érdemes megnézni, hogy nem e cigányosodik be nagyon körülöttük ;)a keverékből meg valószinűleg lesz egy szép vagány mindenki kedvence menő srác vagy csaj majd idővel ha eljuttok oda
2012. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Bertold ***** válasza:
71%

Jó lenne tudni,hogy hány évesek vagytok. Ha a csaj tiszta, kultúrált, művelt és meg tudsz vele jelenni bárhol, egy családi ebédnél úgy mint egy szinházban vagy múzeumban,akkor bevállalhatod. Ha a lánynak a családja is tanult és modern gondolkodású,akkor támogatni fogják a kapcsolatot, szerintem. (Szóval vedd figyelembe a családi reakciókat is, !) Beszéld meg a lánnyal,hogy szeretnéd megismerni a családját, szüleit, szeretnél bemutatkozni.

(Tudod: Anyunak virág,vagy Bonbon, a faternak pedig jobb bor. esetleg a Tesóknak csoki. Reméljük,hogy nem kilencen vannak :)

Indulj ki abból,hogy Ők is emberek, megértésre vágynak. Szeretnének beilleszkedni közénk. stb. Ha vita lenne köztetek, még viccből se légy rasszista, hogy le cigányozd. Az biztos,hogy szerintem a csaj Téged,mint Magyar srácot megfog becsülni. De szembe kell néznetek a külvilág és a környezet esetleges negatív véleményével. Ha valaki azért szakitja meg veled a kapcsolatot mert a barátnőd roma,akkor Ő soha nem tartozott hozzád, akár barát, akár kereszt apád. Ja, rasszizmus, NE foglalkozzatok vele. A rasszizmus és az előitélet mind a tudatlanságból táplálkozik. Ha tényleg szereted és jól megvagytok, ne foglalkozz a buta emberekkel ! Egy jó tanács, ha komoly a dolog, kezd el tanulni a roma kultúrát. A Romológiát. Tiszteld meg a lány és a családját,hogy ismered a kultúrájukat. Sok szerencsét Nektek ! Vigyázzatok egymásra !

2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nincs ezzel gond, mostanában egyre szebbek a cigány lányok, néztük is őket a haverommal, kezdik elhagyni azt a rakott szoknyás karika fülbevalós stílust (ezzel nem őket ítélem el, a magyar népviselet sem sexy :D)
2012. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

22/F

18/N

És még nem jött össze a dolog, mert én is habozok....ami ugye nem igazán jó....De lehet fogni a jeleket szinte már "kézzel" is :D

De érdekes, mert kék szemű azért nem sok ilyet látni....

2012. nov. 23. 20:19
 10/22 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba,nem vagyok rasszista semmi bajom a ciganyokkal,de teny hogy 90% nagyon rosszul szocializaltak tele vannak komplexussal meg egoval es emiatt osszevissza veszekszenek,marakodnak,ennek egy ido multan te is resze leszel mert belehuznak-nem direkt a baratnodre gondolok de mondjuk a szulei vagy testverei...lehetetlen hogy mindenki tok rendes legyen kozuluk,megaztan a baratnod is kitudja milyen??Mindenki "vetit" picit az udvarlos szakaszban teszi a szepet aztan meg pofara ejt...szerintem necsinald.
2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!