Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjak egy vámpírfiút...

Hogyan találjak egy vámpírfiút magamnak?

Figyelt kérdés
komolyan gondolom hiszek bennük.ne irjatok olyat hogy hülye vagyok vagy hogy ez lehetetlen.

2013. márc. 16. 19:43
1 2 3
 21/28 Zanurusa válasza:
Üdv ha adsz egy közvetlenebb személyes esélyt , be bizonyítom hogy az vagyok aminek írom magam.
2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

ms91

csak hogy egy szikrányi fényt tegyek abba a mérhetetlenül sötét fejedbe hagy mondjam el hogy nem vagyok 12 éves...

egyébként nagyon ügyes vagy ! ki tudtál másolni egy részletet a wikipédiából!! most tapsolnom kéne??? amugy a kiselőadásod nélkül is tudtam mi az a fantasy de mindegy ...(csodálkozom magamon hogy lesüllyestem a szintedre..)

Tudni akarod miért vitázom veled??? mert veled ellentétben én nem vagyok egy faragatlan tuskó aki belegázol mindenki lelkébe!!

Néha azért magadba nézhetnél mielőtt megszólalsz!

Gondolkozz el !!!

2013. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Zanurusa válasza:
nézz meg és találkozz velem
2013. ápr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Zanurusa válasza:
rendben , akkor légyszíves közvetítsd az elérhetőségét.
2013. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Zanurusa válasza:

át vertél ,át vágtál és meg aláztál

hazug embert hamarabb útól érik ...

Milyen érzés ? kielégít ?

jobban jársz ha meg szünteted a kérdést

mert mások is rá jönnek a csalásodra

Direktbe csinálod Igaz ? Ez okoz örömet.

2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
miért kell itt vitatkozni srácok? semmi értelme... ha a kérdező itt akar vámpír barátot keresni, hadd próbálkozzon.. mindenkinek alanyi joga hinni akár vámpírokban akár szellemekben akár az uborka pakolásban..
2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Bwhaahh, imádom a Gyűrűk Urát!:D Kedves kérdező. Ha szereztél magadnak vámpírt, keresd meg nekem Legolast, légyszi!! *-* Ha pedig valami úton módon, talán, esetleg őőő.. Lehet hogy nem léteznek, akkor beérem egy egyszerű földi halandó férfival, és talán neked is ezt kéne tenned.:c:D
2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nem tudom, én nem akarok vámpírfiút,nem hiszek a vámpírokban de jó elképzelni mi lenne ha léteznének, én az lennék stb. szvl értem a kérdést viszont arról fogalmam sincs hogyan szerezz vámpírfiút.
2021. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!