Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van negatív tapaszta...

Valakinek van negatív tapasztalata a Telenorról?

Figyelt kérdés
Régebben sokan panaszkodtak rájuk, de nem foglalkoztam vele, mert sosem "tartoztam" hozzájuk. De egy ideje akadt egy kis probléma, ami most már fél éve húzódik. Oktalanul követel olyan számla befizetést ami már megtörtént. Ezt azóta igazoltuk okmányokkal, hivatalos iratokkal, amit az OTP állított ki, hogy megtörtént az utalás, ennek ellenére befizettették újra az adott összeget ( 6100.-) Sőt 2 hétre kikapcsolták az internetet, úgy hogy még túl fizetésbe vagyunk. Mit tehetnék? Hol van vége ? Mikor kap igazságot az ember?

2013. márc. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj be az egyik üzletbe (ha még nem tetted volna meg) és kérd a felettese telefonszámát, vagy a telenor helyi ügyvédjének az elérhetőségét. Az ügyvéd felkeresésével nem kell neki fizetned.


Egyébként a nővéremnek is volt elmaradása, utána túlfizetése, amit nem kezeltek a bentlévő telenoros aszisztensek, de felhívta a telenor ügyfélszolgálatát, leírta a problémát és készséggel segítettek neki. z ügyfélszolgálat felhívása ingyenes.


Egyébként nekem nincs bajom a telenorral. Mindig mindenhol van térerőm, amíg a többi szolgáltatósnak alig. :P

2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, már töbször voltunk bent, minden igazolást bemutattunk, ekkor el is ismerték hogy hibáztak, és visszakapcsolták a netet ( amiért egyébként ujjabb 7000ret kértek, csak mondtuk h na felejtsék el nagyon gyorsan). Majd 2 hét múlva újra küldték a papírt hogy elmaradás van...A felettes sosincs bent, akármikor probáltuk,most a fogyasztóvédelemnél járunk :S Amúgy csak azért vagyunk náluk mert olcsó, de a minőség nagyon silány, folyton szakad a vonal,recseg. Előtte Vodások voltunk, ők ugyan drágábbak, de ilyen gondunk sosem volt, és kiváló a minőség, lehet váltani kéne.
2013. márc. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!