Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te megszöktetnéd a feleségedet...

Te megszöktetnéd a feleségedet a börtönből, ha tudnád, hogxy ártatlan?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 23:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom hogy minden egyes elitélt bűnös. A biró tévedés létezik, a puszta valószinűségszámitás alapján minden börtönben esélyes néhány ártatlan.

De nem lehet az összes bűnözőt kiengedni a börtönből mert van néhány ártatlan. Ez a rendszer hibája.


Viszont megszöktetni csak bűnözőt érdemes. Ha ártatlan akkor törvényes eszközökkel kell érte harcolni, megérdemel annyit ha ártatlan hogy tisztán kerüljön ki a börtönből, s ne ártatlanul de szökött rabként egy bűnt elkövető oldalán...

2013. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem lenne megoldás, mert bújkálni kell, mert igen, utána elítélnék a férjet, de a feleséget is jogosan.


A megoldás az lenne, hogy minden jogi utat megmozgatnék, ügyvéd, nyomozó stb.


Amúgy pedig ha ártatlanul bekerülnék a börtönbe, mint nő, akkor nem szeretném, hogy kiszabadítsanak, ez nem romantikus, hanem veszélyes. Ha már bekerültem, bizonyára ha másnak nem, Istennek volna célja azzal az idővel, amit úgy kéne használnom, hogy rá mutasson az életem. Börtönön belül vagy kívül, mindenhol. A börtön talán az egyik legkeményebb próba lenne, főleg jogtalanul.

2013. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10, egyfelől létezik az elévülés intézménye, itten meg nem terroristákról, háborús bűnösökről, szóval nem elévülő dolgokról beszélünk szerintem.

Másfelől az azért már vakhit szerintem, ha valaki Mór után is leírja, hogy a magyar bíróság soha nem ítél el embereket ártatlanul...

2013. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezen a móri példán vitatkoznék. Igaz a mondat hogy ártatlanul itélték el, de bünözőt itéltek el olyasmiért amit nem követett el...

Szóval nem azt nevezném hibának ha valakit leültetnek el nem követett büncselekményért majd mikor kiderül hogy más bünt követett el akko rujraadminisztrálják hogy m iért is ül...


Bocsánat a fél offért

2013. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Minek?

Legalább egy darabig nyugtom lenne.

2013. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja már értem. Nem szöktetnéd meg a feleséged hogy egy ideig nyugtod legyen:)))


Van erre egy vicc:


Üzletember asztalán megcsörren a telefon:

- Nálunk van a felesége, ha nem fizet holnapig 40 millió Ft-ot soha többet nem látja viszont!

Üzletember beleordit a telefonba:

- 40 millió??? Száz milliót fizetek, ha soha többet nem látom viszont!!!

2013. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is érett, az nem szöktetne meg senkit... Valahogy, ha az ember megnézi az eddigi megszökött rabokat a börtönökből rájöhet, hogy ez nem olyan happy, mint a filmekben esetleg.
2014. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!