Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemhez közeli sebhelynek...

Szemhez közeli sebhelynek tűnő tetoválást hol/hogyan lehet szerezni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Még 3-4 éves koromba kiestem a hintából a betonra, és össze kellett varrni egy kis részt a bal szememnél, így a jobb szemem kisebb mint a bal és engem eléggé idegesít. És már az előtt gondoltam hogy jó lenne egy ilyen tetoválás mielőtt ez feltűnt.


Konkrétan olyan tetoválást szeretnék hogy olyan mint egy heg, a szemem felett kezdődik, és alatta végződik.


[link]


[link]


Valami ilyesmi kéne. Lehetőleg olyan hogy a későbbiekben ha úgy adódik leszedhető legyen, nem élet végéig maradandó, és ha lehet valaki aki hasonlít egy profira, és nem egy piros csíkot húz át a szememen, hanem egy élethű hegnek látszó tetoválást tud varázsolni.:D



2013. márc. 19. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értelek... ha tetováltatsz az ott marad egy életen keresztül. Akkor milyen leszedhető dologra gondolsz? Van még esetleg hegtetoválás, meg nyúzás meg egyéb nyalánkságok, amivel életre szóló sebhelyet szerezhetsz, de az is végleges.


Esetleg a Zagyvai Gábornak írhatnál, ő otthon van ebben a témában, biztos van pár tippje. :)

[link]

2013. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!