Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Legszívesebben...

Mit csináljak?! Legszívesebben megölném!

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 8 éve nem apámmal élek, hanem 8 hónapja éltem anyámmal egy emberrel akit gyűlöltem és ő is engem. Egyszerűen pokolra kívántam azt az embert mert egy elmebeteg pszichopata volt. Tönkretette minden egyes napom, a szülinapokat, karácsonyokat MINDENT! Annyira örültem mikor elköltöztünk de 2-3 hónapja anyám megint találkozgat vele, hogy odaadja a pénzt nekünk amivel beszálltunk a házba. És, hogy minél többet kihúzzon belőle ezért ma étterembe van vele (Persze hallottam háttérbe a romantikus zongorajátékot) + átjárkálgat hozzá, kitudja miket csinálnak. Én nem féltékeny vagyok, hogy nem velem van csak a világ leggusztustalanabb dolgának tartom, hogy azok után, hogy tönkretette a családom (A tesóimat anyagiak miatt kiűzte tőlünk) és ezek után egyáltalán, hogy képes hozzászólni?! Én esküszöm az nem zavarna ennyire, ha egy csövessel járna nemhogy ku*váskodna annak a p*csfejnek. (Sajnálom, hogy így kellet kifejeznem magam de iszonyatosan ideges vagyok emiatt, hogy, hogy tehette ezt velem)...
2013. márc. 22. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Sőt még az is zavar, hogy mivel így viselkedik anyám ezért a volt nevelőapám azt hiszi, hogy minden el van felejtve ezért elkezdett jópofiskodni anyámnak mintha semmi sem történt volna. Én már esküszöm ha nem anyám lenne, ráköpnék..
2013. márc. 22. 15:07
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyerek vagy meg.
2013. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!