Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a cserediák?

Mi az a cserediák?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, külföldön lehetünk cserediákok, vagy hogy is van? Hogy lehetünk cserediákok? Mire jó az, ha valaki cserediák? Mi van azzal, aki nem tud pl. angolul, de Angliában szeretne cserediák lenni?

2013. márc. 22. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A cserediák csak azért kell mert akkor nem az anyukának kell mosni meg fűzni... ilyenek.


Ha te angliába mész akkor ki kell mosnod valakinek a ruháit miközben ő a te ruháidat mossa

2013. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért kell egy megbízható szervezetet választani, hogy ne történjen meg, amit az 1. válaszadó írt. Cserediák az a másik országból érkező diák, aki azért jön az iskolába, hogy megismerje a nyelvet, kultúrát, és rendszerint egy helyi családnál lakik, akik segítenek neki ebben. Nyelvtudás nélkül is bele lehet vágni, változóak a feltételek. Én Belgiumban voltam a YFU-val, előtte nem beszéltem franciául, de kint megtanultam.
2013. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat. :)
2013. márc. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!