Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az hogy az szivás aztán...

Vad-Ász kérdése:

Igaz az hogy az szivás aztán meghalunk? "life is suck and die" Mit tegyek hogy ne érezzem at jobb lenne a vilg nélkülem? (öngyilkosság gondolata foglalkoztat). Mit tegyek hogy ne legyek depis?

Figyelt kérdés

GYOGYSZEREKET NE IRJATOK,INKÁBB VALAMI KONKRÉTABBAT.

MUTERÉKKAL INKÁB NEM BESZÉLEK MERT NEM TUDOK VELÜK IENRŐL BESZÉLNI.



2013. márc. 22. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a depressziód oka?
2013. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

PISZKÁLÓDÁS,VEREKEDÉS AZ ISKOLÁBAN.

KIBOTRAM A 8.OSZTÁLY VÉGÉT DE SZAKKÖZÉPBE FOLYTATÓDIK CSAK DURVÁÁBBAN

2013. márc. 22. 22:53
 3/6 A kérdező kommentje:
i give up
2013. márc. 22. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj,jobb lenne ha szólnál anyudéknak, és mindent őszintén elmondanál nekik.Hidd el hogy jobb lesz! Nekünk is van a rokonságba egy srác, teljesen depis lett az örökös piszkálódások miatt, és elmondta otthon, és átment egy másik suliba ahol senkit sem ismert, és ott jobb volt.

Ne szégyelld elmondani, hiszen gyerek vagy még, és a szülők azért vannak hogy segítsenek, ez nem szégyen!!

Ugyanabba a suliba mégy ahova azok a kölkök akik nem bírnak magukkal?

Egyébként ez a 14-16 éves korszak elég nehéz időszak egy fiú életében, valaki könnyebben éli meg, valaki nehezebben, de azt sürgősen felejtsd el h a világ jobb lenne nélküled, ez baromság!! És tarts ki, hidd el h pár év mulva mosolyogva gondolsz majd vissza erre az időszakra! Addigis: Szólj anyudnak erről, (vagy apudnak, akivel inkább bizalmas viszonyban vagy)

Fel a fejjel, szorítok neked!!:)

2013. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj de kar, hogy csak most latom ezt a kerdest. Itt vagy meg? Van egy tanacsom, az osszes kis kcsgot, aki beszol, verd pofan. Ennyi. Engem is szivattak kiskoromban, es a mai napig banom, hogy nem adtam nekik egy akkora taslit, hogy maig emlegessek. Vagy akkorat visszaszolni, hogy tobbet ne batsanak. Beszolni, hogy alkoholistak a szulei es az apja amugyis veri az anyjat... erted. Nehogymae ok szoljanak be neked...
2017. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lassan 6 éve lesz.

voltak gondok , bajok , meg persze örömteli pillanatok

barátnő,meló,pénz ami csak pártatlan penészes papír.

majd szertefoszlott mind mikor kidobott a gépből.

Kihevertem , újjáépültem,

toldott,foldott csónakfenékként hánytorgok a tengeren melyet szinte lehetetlen megzabolázni.


.

igen irni is elkezdtem azóta,

versek,slam, :)

köszi azoknak akik értelmesen válaszoltak

2018. szept. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!