Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Raszta haja egy lánynak?

Raszta haja egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves vagyok és már lassan fél éve szeretnék raszta hajat!!! :)

sajnos így nyár végén levágattam a hajam (én hülye) így még növesztenem kell ahhoz, hogy normális hosszúságú legyenek a tincsek.

Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban:

1. Hol lehet raszta hajat csináltatni? Esetleg tudnék magamnak is?

2. Ez mennyire 'higiénikus'? Anyumék minden hülyeséget mondtak, pedig tudom hogy van olyan sampon, ami direkt rasztáknak van.

3. Lányoknak is állhat jól, ugye? A vékonyabb szálú mindenkinek jól áll... Csak hosszabb idő az elkészítése, ha jól tudom.

4. Szerintetek bele vágjak? :)


Ui: Rólam egy kicsit, hogy ellehet-e képzelni a stílusomhoz ezt a hajat:

szeretek gördeszkázni, hippi féle csajszi vagyok :) szeretem a színes dolgokat. Nem vagyok oda a csili-vili cuccokért, az nem az én világom. Igazából barátom sincs, mert Ő lenne az első, akit megkérdeznék :DD

Szóval kérlek írjatok véleményt, tanácsot minél többen! :)

Ezer köszönet, így előre is

xxx



2013. márc. 23. 10:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszolónak a sok tanácsot, segítséget :)

Sajnos most még TÚL rövid a hajam hozzá, szóval meg kell növesztenem. De igazán jól esett, hogy sokan mondtátok, hogy vágjak bele.

Azt hiszem bele is fogok! ;)

2013. szept. 28. 20:00
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Belevágtál végül? 18 éves vagyok szintén lány és erősen gondolkozom a rasztán. Tanács?:)

2015. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!