Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék továbblépni?

Hogy tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek év elej óta tetszettem, de nekem ő nem, aztán összejött egy lánnyal, aztán a fiúval elkezdtem beszélgetni, egyre durvábbakat.. És a fiú szakított a lánnyal, hogy velem lehessen. Sha életemben nem láttam nála jobb srácot.. Hihetetlen jól bánik a lányokkal, aranyos, udvarias! Aztán együtt voltunk egy hétig, olyan aranyos volt, hogy őrülten beleszerettem.. Aztán egyszer csak kitalálta hogy legyünk barátok mert fél hogy elveszít.. Egy hónapja vagy még kicsit régebb történt, de azóta is minden nap ő jár a fejemben, rengeteget sírok, és úgy érzem sokszor, hogy nem bírom tovább.. Mit csináljak?:/
2013. márc. 23. 23:42
 1/3 anonim válasza:
A közös vizelés erősíti a barátságot.
2013. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 erzsike1 válasza:
A leghelyesebb az ,ha veszel egy pár jó sport cipőt,és a sráctól ellenkező irányba futsz ahogyan csak bírsz!
2013. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 13 éves korom óta nem bírok kiverni a fejemből egy lányt akibe akkor beleszerettem... azóta pedig szinte nem is láttam... mondhatni csak egyre rosszabb a helyzet, kínlódok, ábrándozok róla, de elképzelhetetlen, hogy összejöjjünk.

20 f

2013. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!