Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A problémám az, hogy volt egy...

A problémám az, hogy volt egy nagy szerelmem, és rajta már lassan 2 éve nem tudok továbblépni, elhíztam, önismereti zavaraim lettek. Van kiút?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi az ami új célt adna az életemnek? Én gondoltam például sport, nyelvtanulás, vagy akármire? 21 éves Lány

2012. okt. 28. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, tudom mit érzel min mész keresztül. Egy új kapcsolat egy új szerelem segítene.

Próbáld szeretni magadat elfogadni a múltat és végre továbblépni. Ha elhíztál és zavar akkor fogyj le és sportolj sokat!!!

2012. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Próbáltam mártovább lépni, volt hogy csak ezért votlam másik fiúval, de nem szerettem meg akármit csináltam. :(
2012. okt. 28. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán mindenkiben az Őt kerested?
2012. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cerealkiller2 ***** válasza:

van kiút.

mindenképpen egy új partner lenne jó, mert ha a szerelem elmúlt és emiatt híztál el(amire tényleg hatékony a sport, mozgás) akkor az új dolog biztos jót tenne. nekem segített a környezetváltozás, rendszeres étkezés, önismereti problémák orvoslására azt mondom hogy először is ismerd meg önmagad, és komolyan kérdezd meg magadtól mit szeretnél, ha rossz döntéseket hoztál, azon már nagyon nem tudsz változtatni, de talán elismered hogy hibáztál, és legközelebb bölcsebben mérlegelsz.

2012. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cerealkiller2 ***** válasza:

21 éves korodban még hiszel a mesékben?

(herceg a fehér lovon)

miért nem tudsz a jelenlegi helyzetedből továbblépni?

minden csak elhatározás kérdése.

2012. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, és 3 éve nem tudom kiűzni egy bizonyos személy gondolatait a fejemből. Már nem tudom azt mondani, hogy szeretem, de valamiért érdekel, és senkit nem találtam még hozzá foghatónak. A szakítás utáni első szakasz volt nagyon rossz, de sportolni és tanulni kezdtem, ami kicsit kizökkentett a múltból. Jön majd egy új szakasz az életedben, amikor erőlködés nélkül el fogod felejteni, és boldog leszel mással, de ehhez idő kell. Talán mindig is gondolni fogsz rá. Sose tudni... hallottam már olyat, hogy valaki 10 év után is az ideálja maradt valakinek, és megdobogtatta a szívét, akár hányszor csak rá gondolt, de mással volt boldog. Szerintem koncentrálj arra, hogy azt az embert változtasd meg, aki akkor mellette voltál. Ha ugyan olyan fogsz maradni, talán ugyan úgy rá lesz szükséged. Viszont ha változik a személyiséged, hátha mások lesznek az igényeid is.
2012. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cerealkiller2 ***** válasza:
2012. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!