Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én tartom megalázónak,...

Csak én tartom megalázónak, hogyha egy nő megy oda a férfihoz?

Figyelt kérdés
Most le lehet hurrogni, hogy nem a múlt században élünk, meg egyáltalán nem az, de nekem akkor is furcsa! Ha odamegy egy nő valakihez, akkor az olyan mintha őt jobban érdekelné ez az egész, a férfi meg csak jobb híján összejön vele! meg milyen már az aki még odamenni sem mer egy nőhöz! Nyuszika! Bár a mai világot elnézve biztosan én vagyok a hülye! :D
2013. márc. 26. 13:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen, az utolsó mondattal egyet tudok érteni. Szerintem, ha kell valami/valaki tegyél érte, ne csak várd a sült galambot.
2013. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most elképzeltem, hogy én mennék oda valakihez :) Az a baj, hogy én elnevetném magam, ha egyszer elkezdek vigyorogni nincsen megállás! Ez van ha hozzám is odajönnek! :)
2013. márc. 26. 13:24
 3/13 anonim válasza:
Nyilván hátrányban érzed magad, mert így a pasi tudja, hogy jó vagy nála. De ezután se vagy rákényszerítve semmire, ha nem tudja kezelni a helyzetet - fölényeskedik - még mindig otthagyhatod bármikor.
2013. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
" hogy jó vagy nála" = mármint hogy ő jó nálad
2013. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nők az egyenjogúságukért küzdöttek, megkapták. Ne csak abban legyenek egyenjogúak velünk ami tetszik nekik, hanem abban is ami nem.
2013. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor a férfiak se sértődjenek meg, ha a nők többet keresnek náluk!
2013. márc. 26. 14:15
 7/13 anonim válasza:
Az evolúció, és a versenyszellem miatt ezt elég nehéz lesz kiölni belőlük :D de sok sikert :)
2013. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szántóvető ***** válasza:
van az a mondás hogy "mindig a nő választ" úgyis mindig az történik amit a nők akarnak tehát ha kezdeményezni támad kedved akkor rajta.(én is nyuszi vagyok rem örülsz)
2013. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát én megmondom őszintén, szerintem akiben van bátorság, aki életképes, annak meg sem fordul a fejében, hogy megvárja, hogy a nő lépjen, mert az sértené az önérzetét! Valamiért nem tartom a gyáva férfiakat túl sokra! Egy férfi azért férfi, hogy merjen lépni, ne pedig csak ússzon az árral! De a mostani nyamvadt egy banda! :)

Szerintem az aki ezért megsértődik, az magára is ismert! Lassan már elvárják, hogy még a csokrot is mi vigyük nekik, meg még a lánykérést is mi bonyolítsuk le! :) Nem akarok én vitát kezdeményezni, távol álljon tőlem, de azért van ebben valami! :)

2013. márc. 26. 14:35
 10/13 anonim válasza:
Az meg sem fordul a fejedben, hogy nem érdekled, nem vesz észre, nem veszi a fáradtságot, vagy más miatt nem megy oda? Pl. barátnője van? Millió dolog lehet amiért nem megy oda. Lehet, hogy rövidlátó, van egykét ismerősöm aki ha nem megyek 3méteres közelébe meg sem ismer. Az élet nem olyan egyszerű, hogy nyomsz két csábos pillantást és minden el van intézve. Ahhoz viszont túl rövid, hogy kihagyd a pillanatokat.
2013. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!