Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én tartom megalázónak,...

Csak én tartom megalázónak, hogyha egy nő megy oda a férfihoz?

Figyelt kérdés
Most le lehet hurrogni, hogy nem a múlt században élünk, meg egyáltalán nem az, de nekem akkor is furcsa! Ha odamegy egy nő valakihez, akkor az olyan mintha őt jobban érdekelné ez az egész, a férfi meg csak jobb híján összejön vele! meg milyen már az aki még odamenni sem mer egy nőhöz! Nyuszika! Bár a mai világot elnézve biztosan én vagyok a hülye! :D
2013. márc. 26. 13:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Dehogyis nem fordult meg! Minden megfordult az én fejemben!

De én magamra írom, hanem globálisan sokat szoktak a tutyimutyi férfiakra panaszkodni! Érdekes a legtöbb tapasztalat azt mutatja, hogy ha egy nő be is próbálkozott nagy többségben vevők voltak a rá a férfiak! Úgyhogy nem kell ezen kiakadni!

2013. márc. 26. 14:49
 12/13 A kérdező kommentje:
nem magamra
2013. márc. 26. 14:50
 13/13 anonim válasza:
Ez van, nincsenek háborúk, civilizáltság van, nincs ami megkeményítse az embereket, a metroszex a divat.
2013. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!