Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen történet? ( a...

Ez milyen történet? ( a hibákért bocsi de henéz írni telorol)

Figyelt kérdés

Volt egy lány és egy fiú,a fiúnak a lány volt a legjobb barátja és forditva is.Egy éve ísmerték egymást a facebokon és minden nap 5 órát beszélgetek a lány beleszeretett a fiúba és a fiú is a lányba....de sajnos a fiú egy hétig volt szerelmes . A lány naprol napra jobban szerette a fiút, de a fiú csak hazudot neki mikor a lány gyanakodni kezdet hogy kedvese mért oly rideg és furcsa vele kérdezösködni kezdet. És akkor a fiú bevalota neki,hogy eddig tartott soha sem szerete és csak sajnálatbol volt vele.A lányban ezernyi kérdés bojongot:

-hogyan tudot igy beszélni velem ha nem szeretett?

-Mért hazudot nekem?ennyire ronda lennék?

és napokig csak sírt a szobájában

a fiú pedig hozzá sem szolt

a lányban minden szó minden nap lejátszódott újra és újra,

és mindig eszébe jutott hogy 5 hónapot igért a fiúnak , elhatározta hogy be is fogja tartani és 5 hónapig várni fog még nem birja ujbol látni . A fiúval kibékült mert nem birta tovább,hogy nem ír neki és fel sem hívja,barátok lettek újbol... DE a lány egyre boldogtalanabb lett.A fiúnak nagyon sok lány megtetszet amit a lánynak el is mondot, és ö minden szónál összetört. 8 hónap telt el és még mindig nem tudta elfelejteni a fiút.

A lány elhatározta,hogy ha a fiúnak nem kel akkor inkább meghal mint hogy ezek az érzések gyötörjék amit a fiú iránt érez ... a suliban is nagyon sokan piszkálták és már nem birta tovább sokszor gondolt az öngyilkoságra, de szüleinek nem akart fájdalmat okozni. Teltek a napok és egyszer a fiú unokatestvére írt a lánynak hogy tetszik neki és szereti ... a lány összezavarodot, aranyosnak tarota az unokatesóját de ez semmit sem jelentet mert nem szerete ... teltek a napok és a lány beleegyezet hogy együt legyenek mert a fiú akit szeretet csunyán becsapta öt,és egy másik lányt szeretet.Egy nap azonban eszébe jutott a fiú,hogy ö is ugyan ezeket a szavakat mondta mint az a másik " csak te és kész, örökre szeretni foglak törényen bármi én veled leszek " és megint csak sírva fakadt már megbánta hogy azt hazudta a fiúnak hogy nem szerelmes már belé, de nem volt más választása mert ha nem azt mondta volna a fiú soha sem állt volna vele szóba. A lány még ma is a fiúra vár és reménykedik.

( Igaz történet, a lány 2 éve már hogy szereti a fiút és e miatt korházba is került mert ugy gondolta nincs értelme az életének nélküle . )



2013. márc. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
gáz,tipikus tini történet,az igazi szerelmek nem a napi 5óra facebook beszélgetésekben vannak benne,sima tucattörténet és még csak nem is megható,az meg rendben van hogy mobilról írsz és így nehezebb helyesen írni,de a fogalmazásod akkor is rémes
2013. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

probáltam rövidre fogni ....

gondolom egy megtörtént eseményt kicsit nehéz leírni

15 éves lány létemre :P

2013. márc. 27. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
attól hogy 15 éves vagy és nincs saját élményed még nem azt jelenti hogy egy facebook szülte "szerelemről"kell írnod
2013. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ebbe az a lényeg hogy vár rá,hogy találkozanak és hogy újbol megszerese

de most olvasom hogy tényleg kicsit furán írtam le ... de ha odafigyeltek megértitek

probálom átírni majd de holnap

2013. márc. 27. 18:09
 5/5 anonim válasza:

Őszintén? Nekem nem tetszik. Mielőtt elkezdenél hisztizni meg anyázni, megpróbálom elmagyarázni, hogy miért gondolom így, de előre szólok borzalmasan fogok fogalmazni és valószínűleg teli lesz szóismétlésekkel, mivel eléggé fáradt vagyok..

1. Fogalmazás: Ha komolyabb szinten szeretnél történeteket írni, legalább vegyél magadon erőt és próbálj meg helyesen és választékosan fogalmazni, az nem kifogás, hogy telefonon írtad.

2. A tartalom: Öngyilkosságon gondolkozni egy fiú miatt, 15 évesen? TE MOST SZÓRAKOZOL VELEM?:DDDDD Tudom, hogy most az ilyen történetek a menők facebookon, hogy a tinicsaj kinyírta magát mert a fiú nem szerette viszont, vagy mert a fiú rákos volt és meghalt,meg stb.. De hidd el, évek múlva te is ráfogsz jönni,hogy ez mennyire szánalmas viselkedés. A semmiért sajnáltatjátok magatokat,meg irkáltok ki 100 db idézetet, hogy a szerelem a legfájdalmasabb dolog a világon. Innen látszik, hogy mennyire éretlenek és kislányok vagytok még. Kicsit nézz szét a világba, és gondolkozz el azon, hány ember küzdd egy súlyos betegség ellen (és itt most nem feltétlenül a rákra gondolok), hány ember éhezik, hány ember vesztette el a szüleit vagy rokonait, hány ember élt át rosszabbnál rosszabb dolgokat.. De nektek az a legnagyobb bajotok, hogy egy tök ismeretlen srác nem szeret viszont. Most még is mit vártál egy olyan embertől, aki facebookon ismerkedik és ott akar barátnőt szerezni? Hogy 2 hónap után este az ablakod alá oson és egy romantikus szerenád kíséretébe megkéri a kezed? Majd, ha lesz időm talán megsajnállak amiért ennyire borzalmas dolgokon kellet keresztül menned.. :( SE.

Bocs, ha esetleg megbántottalak és eltértem a témától, de végül is te kérted ki mások véleményét, én csak felhívtam a figyelmed pár dologra. :) (Lehet lepontozni, hogy mekkora egy érzéketlen tuskó vagyok, a véleményem akkor sem fog megváltozni)

15/L

2013. ápr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!