Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Melyik történet /blog/ lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Csak az elejét olvastam el, de amire emlékszem azt leírom :). Szóval, egy lány (a nevére sajnos nem emlékszem) a one direction dobosának, a húga, akit nagyon szeret. Hosszú szőke haja van, de hallássérült..tehát süket. Jól tud szájról olvasni, és ugye írni is. Egyik alkalommal a testvérével el kell mennie egy "bálra" amiről ő nem tud. Josh-al elmennek egy plázába, ahol a fiú félretetett egy nagyon szép ruhát. Miután felpróbálta, a fiú lefényképezte és kiposztolta twitterre azzal a cimmel, hogy: "ruhát vásároltunk a gyönyörűmmel" (vagy valami ilyesmi :D ) Erre Niall felfigyel, ugyanis megtetszik neki a lány, de először azt hiszi, hogy Josh barátnője, ugyanis sosem mesélt nekik a lányról. Amikor elmennek erre az ünnepségre, akkor mindent elmond a lány bátyja,hogy ő a húga, és, hogy hallássérült stb.. Erre mindenki megsajnálja, de a one direction dobosa elmondja, hogy nem szereti a lány ha sajnálják, tud szájról olvasni.

Eze az estén elég sokat ittak a srácok és persze Harry is. Oda ment a lányhoz "beszélgetni" de mivel nem gazán volt józan a fiú, ezért furcsán ejtette a srác a szavakat, ezért a lány nem teljesen értette meg. Elkezdett kiabálni amiből a lány valamennyit megértett. A lényege az volt, hogy a göndör hajú srác elhordta mindennek, meg, hogy nem is tud szájról olvasni a szerencsétlen. Ezt Josh meghallotta, és behúzott Harrynek. A lány pedig sírva rohant el, és Niall ment utána aki miután megtalálta a zokogó lány megölelte.


Eddig emlékszem a történetre. Bocsánat a szóismétlésért, de a lány neve nélkül nehéz megfogalmazni. Remélem azért tudjátok melyik blogra godoltam. Kérleklinkeljétek be nekem, mert nagyon szerettem olvasni, de elfelejtettem a nevét :S Előre is köszönöm :)



2013. márc. 24. 18:41
 1/4 anonim válasza:

Szia! Lehet, hogy erre gondoltál, de nem biztos, csak gondolom.

Itt van: [link]

2013. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Az előbb rosszat írtam, mert az is ugyanilyen történet volt, csak nem volt benne Josh. Mostmár rájöttem, hogy az nem az, és megtaláltam, azt ami már tuti, hogy az. De ha nem, akkor bocsánat.

Itt van: [link]

2013. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyon-nagyon köszi :D
2013. ápr. 2. 14:47
 4/4 anonim válasza:
Szívesen :) ;)
2013. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!