Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tatabányán...

Csucsu0129 kérdése:

Mi a véleményetek a Tatabányán dolgozó Dr Kányi Olga nevű fogorvosról?

Figyelt kérdés
Ő a körzeti orvosom és szeretnék minél többet tudni róla. Nem fekszem csak úgy bármilyen ember keze alá...

2013. márc. 28. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, inkább beszéld ki valakinek a személyes dolgait egy nyilvános fórumon. Csak nehogy valaki olyat találjon mondani ami miatt becsületsértési/rágalmazási pert kap a nyakába a nagy nyilvánosság előtti kijelentések miatt.


Az ilyen személyes infókról érdeklődők néha elgondolkodhatnának. Nézz meg pár ilyen kérdést az Egészség témakörben, 10-ből 9-nél senki nem ír semmit, nem véletlenül. Te sem szeretnéd ha mások kibeszélnék hogy milyen vagy vagy hogyan végzed a munkádat, kritizálják az életviteledet vagy pálcát törjenek feletted.

2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt kommentelőm!

Ne haragudj, de teljesen félreértesz. Ennek a kérdésnek nem az volt a célja, hogy leszólja bárki is a doktornőt OK NÉLKÜL. Kizárólag az a célja, hogy megtudjam milyen munkát végez és hogyan bánik a pácienseivel.

Had meséljek valamit, csak hogy megtudd miért érdekel ez engem ennyire.

Kb egy évvel ezelőtt begyulladt egy fogam, letört, és felkerestem egy fogorvost(nem nevezem meg...). Ő azt mondta, hogy nem mer hozzá nyúlni, menjek el vele a szájsebészetre, mert meg kell műteni meg ki kell vésetni az egészet. Ennek ellenére én fogtam magam és felkerestem Jánoshegyi Ádám gyermekfogász doktort, aki ennek a történet hallatán nevetett, és tökéletesen megcsinálta a fogam. Gyökérkezelte és koronát tett rá, azóta is gyönyörű épségnek örvend a fogam!!! Szóval ne haragudj ha nekem nem mindegy az hogy megcsinálják a fogam vagy örök életemre fogatlan nyomorék legyek aki tejbepapin él!!!

2013. márc. 29. 18:47
 3/7 anonim válasza:
Egy mocskos szemétláda fogorvos.
2020. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Precízen dolgozik és nekem speciel ő mentette meg a fogam, mikor más kihúzta volna csak.
2021. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4: Nekem meg ő akarta kihúzni, holott másik fogorvos megmentette. Egy lekezelő, lenéző ostoba ez a fogorvosnő. Senkinek nem ajánlom.
2021. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Neki is lehet rossz napja. Én is voltam 1x úgy nála, h kellemetlenül éreztem magam a pillanatnyi stílusa miatt, de máskor nem volt ilyen megnyílvánulása, ellenkezőleg.

De meg tudom érteni, sokféle ember fáraszthatja is.

Munkája nekem csak pozitív volt máshoz viszonyítva.

2021. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég gyakran van akkor rossz napja. Csak azt nem értem minek választotta akkor a fogorvosi szakmát, ha ennyire nehéz megmozdulni és dolgozni. Mert persze a foghúzás a legegyszerűbb.
2021. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!