Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne legyek túlérzékeny?

Hogyan ne legyek túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Alapból a kissé érzékenyebbek emberek közé tartozom,de az utóbbi hetekben még jobban az lettem. Néha elsírom magam és csak arra vágyom,hogy a barátom átöleljen és ne érezzem értéktelennek magam...Vele amúgy már több mint 3 éve együtt vagyunk és élünk,aminek nagyon örülök, de úgy néz ki ez a depresszívebb időszakomat nem befolyásolja. Most a karácsony miatt ő is otthon és én is itthon vagyok,csak 27-től tudok csatlakozni a családjukhoz és a tegnap estém és a maim is sírással telt.


Nem tudom mire vélni, mert amúgy kb 1 éve azért már nem az rózsaszín ködös szerelem van,amihez persze a hétköznapok monotóniája is hozzájárul. Szeretni szeretjük egymást, de levegőt bírunk venni egymás nélkül. Épp ezért nem értem hogy most pl. miért hiányzik a barátom is ennyire és miért vagyok ennyire érzékeny?


Ps: terhes nem vagyok :)


22/L


2012. dec. 25. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Elain Aron: Szuperérzékeny vagyok? c. könyvét ajánlom neked! Sokat tanulhatsz belőle, jobban megismered önmagad és a szükségleteidet! Én is szuperérzékeny vagyok, és mióta kezdek elfogadni, hogy én ilyen vagyok, azóta sokkal könnyebb... Hajrá!
2012. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!