Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton megsértődik...

A barátnőm folyton megsértődik mindenért, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 8-os vagyok, van egy barátnőm, aki az utóbbi időkben nagyon megváltozott. Annyira megváltozott, hogy undorító amit művel.. A fingáson és a szaráson jár az esze, ebédeléskor a suliban is elfingja magát, azt hittem hogy a múltkor elhányom magam.. Ha meg szólok neki, akkor meg megsértődik.. Van még egy barátnőm, akivel folyton lerázzuk mert az utcán is leéget..

Normális válaszokat szeretnék!!



2013. márc. 29. 11:18
 1/5 mia110 válasza:
lehet hogy van valami amit neked nem mer elmondani és ezért furin viselkedik :(
2013. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ebéd közbe fingani nagy bunkóság
2013. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: csak én meg a másik barátnőm előtt csinál ilyet, mások előtt nem.. mindent megoszt velünk, és én sosem mondom neki vissza, de akkor is szerintem már beteges, hogy ilyen apróságok miatt sértődik meg..


2. válaszoló: hát nekem mondod? lány létére így viselkednie.. egy fiú se csinál ilyet.. amúgy a múltkor szóltam neki emiatt, és ezért is megsértődött, mert mertem neki szólni hogy ez már kib*szott nagy pofátlanság..:/

2013. márc. 29. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj én a helyed tojnék rá magasról
2013. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az lesz, mert nagyon idegesítő..
2013. márc. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!