Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves olvasók! SOS! Nagyon...

Mihályné Szabó kérdése:

Kedves olvasók! SOS! Nagyon nagy bajban vagyunk a helyzet kilátástalan, mert 10. én kiraknak az albérletből. Kérlek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Dec óta munkanélküli vagyok, a párom meg két hónapja.Én 3 hónapra kaptam 79000ft-ot összesen.A mult hónapban még épp hogy ki tudtuk fizetni,de annyi pénzünk se maradt,hogy a napi megélhetést biztosítsuk.Anyósom a kis nyugdíjából tart el bennünket ő ad enni mert különben már éhen haltunk volna.A párom most talált munkát Kecskeméten ahol 2.-án kezd.Én is keresem de sajnos nem akar sikerülni.Fizetése a páromnak 1 hónap mulva lesz,de addig nem tudom mi lesz velünk.Nagyon el vagyok keseredve,mert senkitől nem kapok segítséget.A párom már két hete öngyilkos akart lenni amit a facebook-on közzé tett,mert sajnos mind ketten el vagyunk keseredve.Pedig mind ketten becsületes,szorgalmas emberek vagyunk.Ha valaki esetleg tudna olyan munkát nekem hogy Budapesten ottlakásos takarítónői munkát,akkor kérem jelezze nekem.Szorgalmas,referenciákkal rendelkező nagyon fiatalos középkorú dekoratív hölgy vagyok.Köszönöm hogy meghallgattatok és szeretném ha segítenétek nekünk,mindenféle segítség érdekelne.Üdv Nagykőrösről Mária Elérhetőségem:0630 921 7941
2013. márc. 29. 12:33
 1/1 anonim válasza:
2013. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!