Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okot találjak ki?...

Milyen okot találjak ki? (vásárlás)

Figyelt kérdés

Kaptam egy új telefont, de ehhez nincs ajándék headset, és anélkül nem bírok meglenni naponta 2 órát a buszon az iskola felé, és vissza, mert elalszok nélküle. Eddig egy olcsó, régi telefonom volt, de most szerintem nem engednék a szüleim, hogy a buszon hallgassam a zenét, mert ugye a cigányok... bármit megtesznek.

Elhiszem, de én nem vagyok olyan telefonmutogatós, mint egyesek. Én nem veszem elő a tömegben, legfeljebb ha előadót váltok. Akkor is félig a zsebemben tartom. Úgyhogy én a régi telefont is éltettem mindig.

Még szerintem azt sem tudják, hogy zenét szoktam hallgatni. Mindig úgy enged el anya az iskolába, hogy elő ne vegyem a tömegben a telefont (a régit).


Kellene egy jó ok, hogy miért akarok venni új headset-et. Valakinek esetleg van ötlete? nagyon megköszönném.



2013. márc. 29. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy egy új tanulási módszert akarsz kipróbálni, hogy rögzíted a telefonodon az egyik tananyagot(rámondod a hangfelvételre) és utána többször visszaakarod hallgatni, mert jobban megragad!!! De ez valóban nagyon jó tanulási módszer... A headset pedig azért kell, hogy kizárd a külvilágot és csak a tananyagra koncentrálj:P
2013. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt ugyanúgy meg tudom csinálni a gépen.
2013. márc. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!