Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik a STAR WARS...

Nektek melyik a STAR WARS legszebb, legmeghatóbb, legjobb jelenete?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, titeket melyik jelenet fogott meg, vagy hogy melyik jelenet volt rátok olyan hatással, ami komolyabb érzelmeket indított el bennetek.( ha volt ilyen)Vagy ha nem, akkor mégis melyik jelenet tetszik a legjobban.


Számomra az egyik leggyönyörűbb, legmeghatóbb jelenet az, amikor Darth Vader és fia, Luke Skywalker egymással harcolnak a VI. részben a (második) Halálcsillagon.

Kegyetlenül eltalálták azt a jelenetet, remek zene, díszlet,kameramozgás, és a szereplők remekül alakítanak...


https://www.youtube.com/watch?v=ymYj4P_yRyo

(a legszebb rész 01:10-01:42 között)



2013. márc. 31. 00:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Bár a régi trilógiát jobban szeretem, a legmeghatóbb jelenet számomra a Anakin és Obi-Wan párbaja a Sithek bosszújában. "Anakin, a testvérem voltál"


A másik kedvencem pedig a második összecsapásuk a Halálcsillagon.

2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Höhöh höhöh, Luke Én vagyok az apád! (eredti trilógia)

Darth Maul Qui-gonn és Obi-wan ellen (előzmény trilógia)

2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Amikor az arénás harc végén a fiatal Boba a fejéhez emeli a lefejezett apja sisakját, az valahogy nekem annyira szomorú.
2013. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

- Ha te nem állsz át a sötét oldalra... akkor talán majd ő!

ezután a zene, a Luke-ból áramló düh. Áhh könnyfakasztó :")

2013. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem legmeghatóbb az első trilógiából amit írtál és mikor Vader megjelenik halála után Obi van és Yoda mellet.

Másodikban meg természetesen Anakin és Obi van Kenobi harca és a mondatok: Elárultál Anakin!

A testvérem voltál!


Luke én vagyok az apád.

-Neeeeeeeeeeeee!

2013. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Amikor Vader ledobja az uralkodót, és ezzel megmenti Luke-ot.
2013. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Számomra az egyik legmeghatóbb az volt, amikor a 3. epizód végén Obi-Wan azt mondja Anakinnak, hogy: A testvérem voltál! Szerettelek!

Aztán meg még Padme utolsó szavai hatottak meg nagyon, meg a temetése is, amikor ott volt a kezében az Anakintól kapott nyaklánc.

2014. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 hangefekt válasza:

3. Rész utolsó jelenet mikor minden száll a helyére kerül.

5. Rész hant fagyasztják(mindig elszorul a szívem)

6. Rész halálcsillag ostrom(youtubon hányszor megnéztem :) )

2014. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szinte az összes jelenet amiben Yoda szerepel. Hihetetlen az a bölcsesség ami árad belőle. A kedvencem a párbaja Palpatine-nal, illetve a monológja az erőről mielőtt kiemeli Luke hajóját a mocsárból
2014. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Cantina Band (IV rész -ben játszódik a fogadóban, mikor megismerkednek Han Solo -val :) és a zene nagyon odavág :)

Egyébként nálam ez időközönként változik... Volt mikor Amidala királynő temetése hatott meg, vagy a VI. Rész vége, a Deathstar-on :)

2014. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!