Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik a STAR WARS...

Nektek melyik a STAR WARS legszebb, legmeghatóbb, legjobb jelenete?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, titeket melyik jelenet fogott meg, vagy hogy melyik jelenet volt rátok olyan hatással, ami komolyabb érzelmeket indított el bennetek.( ha volt ilyen)Vagy ha nem, akkor mégis melyik jelenet tetszik a legjobban.


Számomra az egyik leggyönyörűbb, legmeghatóbb jelenet az, amikor Darth Vader és fia, Luke Skywalker egymással harcolnak a VI. részben a (második) Halálcsillagon.

Kegyetlenül eltalálták azt a jelenetet, remek zene, díszlet,kameramozgás, és a szereplők remekül alakítanak...


https://www.youtube.com/watch?v=ymYj4P_yRyo

(a legszebb rész 01:10-01:42 között)



2013. márc. 31. 00:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
45%

Nekem amikor a Episode 3-ban Anakin és Obi wan a végén küzd,....és végiggondolkozok azon hogy előtte minden olyan jó volt, az 1-2-3-ban meg barátok voltak, és mindennek vége, meg a zene a harc közben, ezek nagyon szomorúak.


Meg az Episode VI-ban a végén, amikor Luke viszi a fáklyát és hamvassza apját az végig olyan megható, és mindig lepereg előttem hogy, kisfiúként megtalálják a tatooineon, aztán a jedi kora, aztán vaderként, aztán hogy ennyi mindenen keresztül ment és most vége, és ez volt anakin skywalker, a kiválasztott aki egyensúlyt hozott az erőbe életét adva, és a zene az égetés alatt, na ezek odavágnak.

Főleg hogy Anakin Skywalker a kedvenc szereplőm.


Amikor kicsi voltam és néztem az utolsó 3 részt, mert még nem tudtam, hogy létezik előzmény is, mindig is darth vader volt a kedvencem a kinézetéért, hangjáért és lélegzetvételéért.


Egyszer végigjátszottam úgy a lego star wars the complete sagat, hogy nem tudtam hogy létezik előzmény.

Hát, gondolom, de jó új szereplők, de vajon ki a halál az az anakin skywalker mert ugye luke skywalker is volt.

Rokonok vagy csak design ez a skywalker név?

Mindenesetre megtetszett ez a szereplő, és a kedvencem lett.


Hát amikor a mustafaros részhez és vader születéséhez értem, az annyira meglepett hogy nem igaz.

Anakin Skywalker, luke skywalker apja, és darth vader így lesz?


Ebből már sejtettem hogy ez a korábbi időt mutatja be, és megtudtam, megszereztem a filmet is, anakin skywalker lett a kedvenc karakterem, mindenért, stílusáért, kinézetéért is, mert erős is volt meg stb és darth vader, aki ugyanaz a személy, aki szintén kedvencem volt, ez így olyan jó volt.

Mindenesetre ebben csak az bántott, hogy darth vader úgy jött létre hogy anakin megsült :(

2014. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem az, amikor Han Solot megöli a saját fia az ébredő erőben.
2015. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most hogy láttam az új filmet, valóban azt kell mondjam, Han Solo halála
2015. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!