Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik a STAR WARS...

Nektek melyik a STAR WARS legszebb, legmeghatóbb, legjobb jelenete?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, titeket melyik jelenet fogott meg, vagy hogy melyik jelenet volt rátok olyan hatással, ami komolyabb érzelmeket indított el bennetek.( ha volt ilyen)Vagy ha nem, akkor mégis melyik jelenet tetszik a legjobban.


Számomra az egyik leggyönyörűbb, legmeghatóbb jelenet az, amikor Darth Vader és fia, Luke Skywalker egymással harcolnak a VI. részben a (második) Halálcsillagon.

Kegyetlenül eltalálták azt a jelenetet, remek zene, díszlet,kameramozgás, és a szereplők remekül alakítanak...


https://www.youtube.com/watch?v=ymYj4P_yRyo

(a legszebb rész 01:10-01:42 között)



2013. márc. 31. 00:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

A party Jabba palotájában :3



Valójában az amikor a Mustáfaron küzd egymással Kenobi és Skywalker

2013. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

-Szeretlek!

-Tudom.

2013. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok az apád!
2013. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az amikor Luke ránéz a művégtagjára (2.15)
2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az új részekből az, amikor Anakyn lába leég, illetve az az egész barlangos jelenet, ahogy harcolnak és végül elbukik.

Szeretem a Hayden Christensen-es Anakynt, van a tekintetében valami tényleg gonosz

2013. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Valóban az általatok említett jelenetek is elég jók, azok is nagyon tetszettek, bár az új részekben számomra jóval kevesebb olyan jelenet van, amik jók lettek, vagy valamiért emlékezetes maradt volna.

Pl. az I részben /Baljós árnyak/ ilyen nincs is (számomra legalábbis), az a rész eléggé el lett szúrva, a többi rész már jobb.

2013. márc. 31. 21:07
 7/23 Tarnóc Dániel válasza:
87%

luke én vagyok az apád.

luke menj el dagobah rendszerbe

luke már meg mentetél

elárultál anakin

jabba palotája

a at-at

amúgy minden nagy fan vagyok

2013. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az új trilógiából a II. részben van egy nagy kedvencem, amikor Obi-Wan Kenobi üldözi Jango Fett fejvadászt, és berepülnek a Geonosis körüli gyűrűbe, s ott a Jango Fett 2 szeizmikus töltetet dob ki, s annak a hangja valami kegyetlen jó :)
2013. ápr. 2. 12:53
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mindig könny szökik a szemembe, annyira megható. ;)
2013. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

a 3. epizófban van egy pillanat, mikor a mustafaron legyilkolja a neimoidiakat és akkor visszapillant...az valami gyönyörű.


aztán ott van amikor az 1. epizód végén gyászolják quigon jint.


No meg az utolsóban mikor tűzijáték, buli, de ugyanakkor gyáz megintcsak

2013. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!