Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha egy...

Szerintetek az baj ha egy lány szereti a Ramones-t, Green Day-t, Nirvana-t, Fall Out Boy-t, és még ilyen bandákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen fajta zenéket.Ismerem a többi most "menő" számot is ,de azok nem annyira tetszenek.Mellesleg 14 leszek májusba , úgyhogy szerintetek ez normális ,mert a fiúk és a barátaimnak se merem elmondani,hogy ezeket hallgatom .Mert egyszer a legjobb(!) barátnőm megkérdezte mit hallgatok és az is ilyen fajta volt, és először csak nézett rám mintha megőrültem volna,utána meg mindenkinek elhíresztelte ,és kiröhögött, én meg majdnem elbőgtem magam .
2013. ápr. 1. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm,most adtál reményt arra hogy érdemes lesz gyereket szülnöm!

Én sem vagyok idős(19),de kezdtem félni hogy a mostani 13-14 éves lányok csak a divat homokosokat szeretik,és ha lesz gyerekem akkor az enyém is ilyen lesz,de minden elismerésem valaki előtt aki ilyen fiatalon is Ramonest hallgat!

19L

2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ezeket a bandákat én is szeretem. Am 15 éves lány vagyok. Az aki meg kiröhög emiatt én azt nem tartanám annyira barátnőmnek, egyébként mindenki azt hallgat ami neki tetszik, és ez mindenkinél más. Hallgasd azt ami jól esik :)
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj inkább, hogy azzal vagy elfoglalva milyen zenéket szeretsz és hogy az kinek baj.
2013. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
BAJ??? omg...már azt hittem,nincs normális ember abban a korosztályban és mindenki gyökér b.uzis zenéket hallgat :) őszintén örülök neki,hogy te más vagy..van még remény :) NE HALLGASS MÁSOKRA!!! olyan zenét hallgass,ami tetszik,ne akarj megfelelni az állítólagos barátaidnak..ez a te életed...büszke vagyok rád!!
2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi ,ez igazán jól esett :)
2013. ápr. 1. 12:38
 6/23 A kérdező kommentje:
Attól fogva nem is vagyunk annyira jóban ,mert rájöttem ,hogy nem csak ezen röhögött ki a hátam mögött .És bocsánatot kérek ,mert ezt nem írtam oda előbb,hogy akkor volt a legjobb barátnőm. Most már mondhatni ,hogy csak köszönőviszonyban vagyunk .
2013. ápr. 1. 12:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
hát... hogyha valaki kiröhög mert tisztességes számokat hallgatsz, aminek még van értelme... hát az magába nézhet, hogy hallgatja az ilyen nagy két év múlva már nem menő előadókat... teljesen áttudom érezni a helyzetedet... már engem is röhögtek ki, mert nem tudtam egy szám címét...
2013. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 1. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy rokonlélek!!!

Ne foglalkozz az ilyen gyökerekkel!! Ne utáld meg ezeket a király előadókat, csak azért mert nem felel meg néhány homokos ízlésének! Különben ez velem is így van... A megoldás: zene a fülbe, és kész! :)

2013. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó ,hidd el megfogadom. :)
2013. ápr. 2. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!