Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha egy...

Szerintetek az baj ha egy lány szereti a Ramones-t, Green Day-t, Nirvana-t, Fall Out Boy-t, és még ilyen bandákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen fajta zenéket.Ismerem a többi most "menő" számot is ,de azok nem annyira tetszenek.Mellesleg 14 leszek májusba , úgyhogy szerintetek ez normális ,mert a fiúk és a barátaimnak se merem elmondani,hogy ezeket hallgatom .Mert egyszer a legjobb(!) barátnőm megkérdezte mit hallgatok és az is ilyen fajta volt, és először csak nézett rám mintha megőrültem volna,utána meg mindenkinek elhíresztelte ,és kiröhögött, én meg majdnem elbőgtem magam .
2013. ápr. 1. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
12 vagyok és lány és én is ezeket hallgatom. Mondjuk engem is röhögtek már ki, de nem érdekel. Nekem ez tetszik. Sokkal jobbak, mint a ma "menő" bandák.
2014. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Rokus0 válasza:

Úr Isten! Dehogy baj!

13 Éves vagyok és több mint 5 éve a GD az életem értelme! Előtte majd nem az összes Hooligans szám szövegét már kívülről tudtam.

Most meg leginkább olyan ember szeretnék lenni ha majd felnövök mint Kurt!

Hidd el nagyon jó ember vagy :)

Már 5 éve folyamatosan mag kapom, hogy milyen szar zenéket hallgatok, hogy szar az ízlésem, blablabla..

Utálom magam tényleg. De az egyetlen dolog amit szeretek magamban az ez! Hogy ezt szeretem! Hogy ezt csinálom, ebben élek!

És hatalmas gratula neked, hogy ilyen vagy és nem tömeg lány! c:

2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Az a baj, ha nem szereti!
2015. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!