Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha egy...

Szerintetek az baj ha egy lány szereti a Ramones-t, Green Day-t, Nirvana-t, Fall Out Boy-t, és még ilyen bandákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ilyen fajta zenéket.Ismerem a többi most "menő" számot is ,de azok nem annyira tetszenek.Mellesleg 14 leszek májusba , úgyhogy szerintetek ez normális ,mert a fiúk és a barátaimnak se merem elmondani,hogy ezeket hallgatom .Mert egyszer a legjobb(!) barátnőm megkérdezte mit hallgatok és az is ilyen fajta volt, és először csak nézett rám mintha megőrültem volna,utána meg mindenkinek elhíresztelte ,és kiröhögött, én meg majdnem elbőgtem magam .
2013. ápr. 1. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyan lenne baj?? Szerintem szánalmas azért hallgatni valamit mert most huuu de nagyon menő. Nem bírom elviselni a mostani számokat meert mindennél jobban szeretem a Green Day-t. És ha már rokon lélek vagy (én is 14 vagyok) ajánlom esetleg még a Sex Pistols-t, The Clash-t vagy a Foxboro Hot Tubs-ot. Ez mondjuk Green Day. És ha valaki legközelebb beszól, én egyszerűen csak annyit mondanék: I'm not fucking justin bieber..:D
2013. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) A Sex Pistols-t még nem ismertem ,de most hallgatom tőlük az egyik számukat és tetszik (méghozzá nagyon) :)
2013. ápr. 2. 16:28
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek igazán örülök. :)
2013. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

nagyon örülök, hogy a velem egyidősök közt is van még, aki az igazi zenét szereti:))

egyébként ezek nagy kedvenceim az előző válaszokban is említett Pistols és Clash mellett:))

2013. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
73%
14/L *o* imádom őket.. :P
2013. júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
73%
éééés ráadásul hangosan hallgatom az utcán..ha úgy van kedvem még kornyikálok is mellé ;D sok embernek én mutattam ezeket és azóta is imádjuk *o* a the paradoxx-ot nézzétek meg magyar fiú rock banda..jó haverok ;)) engem emiatt kinevetni???én szoktam őket..mert szégyen ha valaki nem ismeri őket.. :33 am mai számokért is oda vagyok szvl ennyiii ;))
2013. júl. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
nincs rossz ízlésed én 14 éves fiú vagyok és kevés olyan barátom van aki olyan rock n roll őrült mint én légy büszke arra hogy ilyen zenét szeretsz nem pedig ezeket a fos divatzenéket mert ha belegondolsz semmi értelme egyiknek se hallgasd max hangerőn ezt az albumot http://www.youtube.com/watch?v=5rCZR1QpbRg
2013. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
előző: az az album egy mestermű, ugyanúgy punk és rock tekintetében alapnak és klasszikusnak számít, büszke lehetsz magadra, hogy ilyen zenét hallgatsz, és nem ért el a divathullám!;)
2013. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
köszönöm büszke is vagyok rá hogy rocker vagyok de a Nirvana Korn és Ramones-en kívül a Tankcsapda az 1.számu kedvencem
2013. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Nem baj.És végre valaki aki lányként még ugyan azkat a zenéket hallgatja mint én!!!
2013. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!