Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindent elrontottam?!

Mindent elrontottam?!

Figyelt kérdés
Idén vagyok elsős év elején randiztam egy tök aranyos fiúval (ő nézett ki ő hívott de a végén kibékült a barátnőjével és elhagyott... Innenetől teljesen megváltoztam randiztam egy r*hadékkal (már bocsánat a kifejezésért) és azóta sem hagy békén meg mindennek elmond a hátam mögött és ez még csak egy .. nem tudom miért tettem talán azért mert bosszút akartam vagy nem tudom de ez így 15 éves fejjel nagyon nehéz annyi mindent elrontottam mindenki egy üresfejű libának néz aki mindenkivel szóba áll (ami egyébként nem igaz) kérlek segítsetek ..:( tudom hogy ez egy kicsit érthetetlen de most nagyon el vagyok keseredve
2013. ápr. 1. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért randiztál egy r.hadékkal?Ennyi eszed van?

Egyébként csak akkor kell adni mások véleményére, ha igazuk van.Ha nincs, akkor nem kell figyelni rájuk.

Teccik érteni?

2013. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!